Hledám práci

Hledám práci. Častá věta, kterou slýcháme zejména od absolventů škol, žen po mateřské a dalších skupin. Situace na dnešním trhu je však mnohem lepší a tak nabídka převyšuje poptávku. Představu o tom, kam směřovat svou kariéru má však jen zhruba třetina žadatelů o zaměstnání.

Hledám práci: kam směřovat svoji kariéru?

Dělali jste poslední roky stále stejnou práci a máte pocit, že po mateřské je potřeba něco změnit? Když hledám práci, měla bych přemýšlet, kam svěřovat svoji kariéru. Čeho chci dosáhnout? Mnoho žen začne na mateřské podnikat s výrobou drobných šperků, šitím oblečení či prodejem na internetu, čímž nastartují svou další kariéru. Část se  jich vrací do původního zaměstnání, kde působily před mateřskou dovolenou. Může se stát, že už je tato práce nenaplňuje a tudíž nebaví.

Hledám práci
Hledám práci

Hledám práci. Jak skloubit pracovní a rodinný život? Existuje způsob, jak pracovat a přesto věnovat dostatek času rodině? Tím, že se žena odpoutá od dítěte, vidí vše z jiného úhlu. Tím žena získá novou energii i doma a může se více zaměřit na to, jakou práci hledat. Některé ženy mají mnoho zájmů a je pak pro ně obtížné zvolit si správnou cestu.

Hledám práci v Praze

Další etapou, kdy ženy přemýšlejí co dál je před důchodem. Často přemýšlí, čemu se věnovat nyní. Děti mají dospělé, často už i vnoučata. Mnoho žen přemýšlí, zda je řešením hledat práci na částečný úvazek nebo podnikat.

Hledám práci, která mě bude naplňovat

Ať už jste v jakékoli etapě svého života, zastavte se a sestavte si své životní hodnoty  a priority. Zvažte, co je ve vašem životě důležité, kam chcete směřovat. Promyslete si, nakolik vás vaše životní hodnoty podporují a nakolik naopak brzdí. Řešíte-li některou z těchto otázek, klidně se vydejte na kurz, využijte služeb koučů, které vám pomohou se s těmito řešeními poprat a vybrat si správný směr směřování své kariéry.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

Comments are closed.