Koupelnové baterie a jejich nabídka

Koupelnové baterie jsou pochopitelně nedílnou součástí každé koupelny. Jako takové samozřejmě musí dobře vypadat, být snadno udržovatelné, ale zároveň praktické. Dnešní trh však nabízí nepřeberné množství nejrůznějších typů a druhů koupelnových baterií. Můžeme je rozdělit podle materiálu, využití, ovládání, a možnosti umístění. Vybrat však z daného množství tu, která se nám bude nejlépe hodit, ovšem není lehké. Jak tedy postupovat?

Koupelnové baterie

Koupelnové baterie musí splňovat účel

Při výběru baterií se nelze řídit pouze jejich estetičností. Důležité jsou jiné vlastnosti. Předně se musíme řídit tím, jaký typ baterie vlastně chceme. Na umyvadlo musíme koupit rozhodně jinou než do vany nebo do sprchy. Tím však náš výběr nekončí. Sortiment je stále příliš široký, proto musíme zohlednit jiná kritéria, a to především tvar a velikost baterie a možnosti jejího umístění. Nejde ani tolik o to, co se nám líbí, jako spíš o možnosti, jaké nám nabízí naše koupelna. Kde je málo místa, tam se rozhodně nebude hodit velká baterie přimontovaná na zeď, ale spíš něco prostorově úspornějšího, a naopak. Pro vaše pohodlí je také možné zvolit si z několika typů ovládání baterie (kohoutky, páka, termostat,…). Tím se vám možnosti výběru zúží natolik, že již stačí zvolit takovou baterii, která bude ve vaší koupelně vypadat dobře.

Koupelnové baterie, které dobře vypadají

Vzhled koupelnových baterií je druhou věcí, kterou je třeba zohlednit. Baterie se musí do vaší koupelny hodit. A to jak tvarem a velikostí, tak i materiálem nebo stylem. Do moderní barevné koupelny určitě nezapadne retro baterie, a stejně tak do stylové koupelny s ozdobným starým nábytkem nemůžeme dát hranatou baterii. Všechno má zkrátka své přirozené prostředí. A jak již bylo nastíněno, u výrobců baterií, jako je Grohe, Novaservis nebo Sapho si můžete vybírat z desítek možností v nejrůznějších provedeních a nemusíte se bát, že byste nějakou baterii vhodnou do své koupelny nesehnali.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz