Vše pro motorkáře v Motoparku

Čím dál více lidí touží po přírůstku do rodiny. Nikdo však neříká, že se touží po živém přírůstku. Tímto přírůstkem je motorka, po níž touží nejen pánové, ale i dámy. Než si motorku koupíte, spočítejte si své finance, protože ne každý má na motorku peníze. Někdo možná nastřádá peníze na motocykl, ale nezbudou mu peníze na vybavení, bez kterého na motorku usednout nelze. Jinými slovy – koupí motorky to teprve začíná. Investice přijdou v těsném závěsu. Otázkou je, co je nutné dokoupit, bez čeho se na motorce neobejdete a kde všechno potřebné příslušenství koupíte.

Co je nutné dokoupit?

K samotné motorce je třeba koupit mnoho sprejů a ochranných laků. Chcete přece, aby vaše motorka byla stále jako nová. Kromě toho potřebujete koupit plachtu na motorku, která ochrání motorku před jakoukoliv nepřízní počasí. Díky plachtě na motorku bude vaše motorka v bezpečí a plně ochráněna před deštěm, sněhem nebo kroupami. Pokud ji budete v zimě skladovat v garáži, plachta ji ochrání i před prachem, který se na ni začne usazovat.

Bez čeho se na motorce neobejdu?

Každý majitel motorky musí mít potřebné vybavení, bez kterého se na motorce neobejde. K základnímu vybavení se řadí moto oblečení, které lze zakoupit buď textilní, nebo kožené. Jestliže si chcete připlatit za kvalitu, jež vydrží i několik let, koupit byste si měli kožené oblečení. Pokud upřednostňujete pohodlí a levnost, sáhněte po textilním oblečení na motorku.

K dalšímu nepostradatelnému vybavení se řadí chrániče. Chrániče jsou něco, co vás ochrání při případném pádu. Nezapomínejte na to, že nestačí mít přilbu jako na kole, ale musíte mít chráněnou zejména páteř, hrudník a ledviny.

Kde potřebné příslušenství seženu?

Pokud chcete sehnat vše potřebné na jednom místě, zajděte do Motoparku. Jedná se o jedničku mezi autorizovanými prodejci značky Yamaha se sídlem v Ostravě. Firma Motopark má v Ostravě skvělou, velkou prodejnu, kde nabízí vše od samotných motocyklů a jejich vybavení až po drobné příslušenství. Motopark má i svůj vlastní e-shop motopark.cz, v němž nakupují hlavně ti, kteří to mají do Ostravy daleko.