Kvalitně ušité autopotahy Vám zpříjemní řízení

Pořídili jste si starší auto a rádi byste investovali do výměny jeho autopotahů? Prodejny s tímto sortimentem zboží dnes disponuje velmi pestrou nabídkou. Autopotahy na míru i univerzální autopotahy je možné vybírat z mnoha barevných provedení i designů. To platí také samozřejmě o e-shopu společnosti Vopi.

Příjemné řízení díky autopotahům ušitým na míru

Autopotahy pomáhají ochránit sedačky před jejich poškozením a jsou tedy důležitou součástí interiérů všech automobilů. U autopotahů na míruse můžete spolehnout na to, že splňují vysoké nároky na kvalitu materiálů i jejich provedení. Autopotahy na míru lze v e-shopu společnosti Vopi vybírat pomocí konfigurátoru. Zvolit si můžete autopotahy z nejrůznějších motivů, materiálů i barev. Autopotahy, které Vopi nabízí, jsou vyráběny v České republice a plně splňují veškerá přísná bezpečností kritéria. Univerzální autopotahy od Vopi jsou vyráběny z látek, které umožňují skvěle kopírovat tvar sedadla. Ve většině případů jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem. Samozřejmě jsou opatřeny také mřížkou. Ta umožňuje pohodlné sezení a snadnou údržbu.

Nepřehlédněte ani akční nabídku univerzálních autopotahů

V nabídkovém katalogu firmy Vopi www.vopi.cz/autopotahy/ najdete také univerzální autopotahy. Také tyto autopotahy jsou velmi populárním módním doplňkem každého automobilového vozidla. Stejně jako autopotahy ušité na míru chrání sedadla před znečištěním a opotřebováním. Jsou vhodné také do aut, jejichž součástí jsou boční airbagy. Univerzální autopotahy se vyrábí sériově. Novými autopotahy můžete vybavit nejen sedadlo řidiče, ale také jeho spolujezdců. Řídíte-li často v nočních hodinách, jistě Vám přijdou vhod vyhřívané aupotahy, které Vás ochrání před nepříjemným chladem.