Jarní mytí aut v samoobslužné ruční myčce

Očekáváte na jaře větší zájem řidičů o načerpání pohonných hmot ve Vaší čerpací stanici a rádi byste kromě této služby nabídli řidičům také možnost kvalitního mytí jejich vozidel v bezkontaktních myčkách?

Věnujte čas mytí auta v samoobslužné ruční myčce

Komfortní služby v této oblasti můžete nabídnout řidičům díky samoobslužným ručním myčkám firmy BKF CarWash. Modulární mycí boxy byly navrženy tak, aby odpovídaly požadavkům lokalit s nízkou až střední intenzitou mytí. Využití tedy najdou především v menších až středně velkých obcích. Kromě čerpacích stanic mohou být použity také jako doplňková služba stanic technické kontroly, pneuservisů a nejrůznějších prodejen i provozoven. Nabídka firmy BKF CarWash zahrnuje mycí modul BKF CarWash s plně vybavenou ocelovou konstrukcí se střechou dle projektu BKF. Automyčky disponují šesti mycími programy, které se postarají o důkladné mytí všechny venkovních kompotentů automobilových vozidel. Šestý mycí program je bonusový a je určen pro postřik ráfků. Slouží k odstranění nánosů a usazenin z brzdových čelistí. Více informací o jednotlivých mycích programech se můžete dozvědět zde bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.

Automyčka BKF CarWash nabízí komfortní mycí služby

Co se týče technických záležitostí, disponuje automyčka BKF CarWash těmi nejmodernějšími komponenty. Celá automyčka byla navržena a vyrobena na základě dlouholetých zkušeností v oblasti mycích linek, jejich servisu a výroby všech jejich druhů. Účinnost mytí dosahuje vysokých kvalit a poskytuje zákazníkům absolutní pohodlnost při cestování. Komfortnost klientům je zaručena také díky možnosti bezhotovostní platby, řídícího panelu s možností platby a řízení myčky aut přes internet.