Ubytujte se v Praze komfortně a za rozumnou cenu

Praha je už odjakživa často navštěvovanou metropolí, která poskytuje lidem zábavu, pracovní možnosti ale i různorodá ubytování. Nezáleží na tom, zda do hlavního města zavítáte z povinnosti nebo jde o romantický víkend s partnerem. Vždy je důležité mít možnost kvalitního ubytování, abyste neztratili dobrý dojem z pobytu v Praze jen kvůli špatnému výběru. Nemusíte přitom dělat žádné kompromisy. Hotely v Praze je udělají za vás.

Vybírejte dobře dostupné ubytování a zůstaňte v centru dění

Většina levnějších ubytovacích prostor bývá často na okraji Prahy, místo je proto těžce dostupné pro hromadnou městskou dopravu a zkomplikuje vám celý pobyt. Po prožitém večeru v centru se málokdo bude chtít přesouvat přes celé město. Hledejte proto takové hotely v centru Prahy, které vyvažují svoji lokalitu domácím prostředím s rozumnou cenou. Zůstanete tak stále v centru dění, ale nebudete muset zaplatit zbytečně velkou cenu. V blízkosti byste měli mít vždy alespoň zastávku tramvaje popřípadě stanici metra.

Zvolte hotel Praha Belvedere!

Nemusíte slevovat své nároky na komfort a přitom můžete ušetřit. Při výběru hotelu je proto velmi důležité hledět na odpovídající poměr ceny a kvality. Moderně zařízený hotel Praha Belvedere vám poskytne dokonalou vyváženost mezi těmito hlavními faktory. Můžete si vybrat z mnoha komfortně zařízených útulných pokojů s internetovým připojením zdarma. Pokud zatoužíte po ještě větším luxusu, zvolte nadstandardní apartmány v Executive podlaží, kde je navíc také klimatizace a více prostoru. Najdete tu dokonce i speciální pokoje pro alergiky a bezbariérové pokoje. K hotelu náleží soukromá parkovací místa v podzemní garáži, takže ani vlastní auto není pro ubytování překážkou.

Využijte různorodost poskytovaných služeb

Kromě samotného ubytování můžete v hotelu využít i relaxační služby kadeřnice, kosmetičky či masérky, které vás budou rozmazlovat. Najíst se můžete ve vyhlášené restauraci japonského stylu, která je součástí hotelu a pokud zatoužíte po spojení práce a zábavy, je možné pronajmout si přímo v hotelu pracovní prostory pro konference a poskytnout tak návštěvníkům plánované akce i ubytování pro případ potřeby. Součástí konferenčních služeb je i oblíbený catering. Pokud míříte do Prahy za poznáním, podívejte se na tipy na zajímavá místa.