Ubytování pro školy v přírodě se dětem zamlouvalo

Když u nás doma nedávno padla řeč na téma ubytování pro školy v přírodě, které organizovala naše mateřinka, kam chodí náš syn již druhým rokem, nedalo se než nebýt v příjemné šoku z toho, že se pojede do obnoveného a také nově zrekonstruovaného hotelu TOP Benecko, který je ukázkou toho, že Krkonoše ještě stále umí své návštěvníky překvapit. Náš syn se velmi těšil a také proč by ne, když jsem mu o tamním hotelu pěla pouze a jen samou chválu, jelikož jsem v něm sama jako malá slečna byla ubytována se svými rodiči na naší zimní dovolené. Byla jsem nesmírně potěšená, že se někdo rozhodl tak krásné místo znovu přivést k životu a to se vším, co na tomto hotelu bylo tehdy tak krásné. A abych nezapomněla, kuchyně, která zde vařila i tehdy královsky, je ještě o poznání lepší, alespoň dle slov mého vybíravého syna Vaška.

Ubytování pro školy si syn nemohl vynachválit

Jak tomu tak dnes bývá, ihned poté, co se syn ubytoval se svou třídou, mi volal domů a hlásil mi první dojmy z místa. Ubytování pro školy je zde opravdu vyřešeno do posledního možného detailu, alespoň, co se aktivit a čistoty hotelu týče. Dle fotografií, které jsem já sama měla k dispozici, je hotel stejně tak útulný, jako tehdy. Kromě jiného dětem nabízí i celou řadu aktivit, když se na ně venku mračí zakaboněná obloha. Když jim naopak počasí přeje, je možné s dětmi vyrazit na koloběžkovou dráhu, do ZOO, na farmu, kde chovají koně a také na legendární a léty prověřenou Lufťákovu stezku. Vašek si zde tak velmi užil svůj vysněný týden se svými vrstevníky a již dnes přemlouvá mne a mého muže, abychom se zde nechali klidně hned příští rok ubytovat.

Hotel pro rodiny s dětmi funguje dokonale

Prosby mého syna nešlo jinak než nenaplnit, tudíž jsem se svým mužem hned ještě tentýž rok vyrazila na pár dní do hotelu TOP Benecko. Hotel pro rodiny s dětmi zde funguje dokonale. Příjemný personál se nám o syna i jednou postaral, když jsme si chtěli vyhranit pár společných chvilek jen pro sebe v místní restauraci. Takovýto servis se dnes příliš nevidí. Tudíž jsem já, můj muž i syn, na hotel mohli po svém návratu pět jen samou chválu.