Televize se čtyřmi káčky

Pokud už vás nebaví filmy a hry na televizi jenom sledovat a od nynějška chcete být jejich součástí, potom nemusíte hned kupovat výbavu pro virtuální realitu, ale pro začátek vám postačí led televize s rozlišením 4K. Tyto tzv. ultra HD televize jsou opravdu vymazlené a sledování si na nich užije každý náročný divák, kterého dokážou spolehlivě uspokojit. Dívat se na filmy nebo hrát hry na televizi se 4K rozlišením je jako být součástí děje, pohybovat se s postavami, herci, cítit se uvnitř. Vyobrazení je neskutečně realistické a kvalitní, od okamžiku, kdy na televizní obrazovce s rozlišením 4K padne váš zrak, už nebudete chtít sledovat nic jiného.

Tato inovativní technologie je dostupná v různých cenových hladinách u mnoha výrobců, takže si můžete vybírat například mezi televizemi se 4K od Samsungu, Panasonicu, LG a dalších značek, u kterých máte jistotu nejlepšího kupu. Sledování filmů postoupilo do další sféry, tak buďte u toho a neváhejte si do své domácnosti pořídit televizor se 4K rozlišením pro ten nejlepší zážitek.

Jen pro fajnšmejkry

Ovšem taková ultra HD televize se 4K se nehodí pro každého. Jistou otázkou je především to, co na ní totiž budete sledovat. Jestliže holdujete klasickému televiznímu vysílání a vaše programy nejsou minimálně ve Full HD, potom z nich dokonalý obraz neudělá ani nová televize se 4K. Podobně také s filmy, protože dvacet let staré bijáky s videokazet se vám na televizi nezmění v kvalitní obraz, ze kterého byste si jednoduše sedli na zadek.

Pro televizi 4K hold musíte mít to nejlepší vybavení a dávat jí jenom vybrané pochoutky, jako jsou filmy ve 4K, které ovšem nejsou ale ještě tak úplně všude dostupné a na jejich legální produkci si asi ještě chvíli budete muset počkat, dále pak televizní vysílání minimálně ve Full HD a také hry hrané na PS4. Pokud nedisponujete touto výbavou, televize se 4K rozlišením pro vás může být i třeba zklamáním.