Slevové kupóny na webhosting WEDOS

Pokud přemýšlíte o tom, jaký webhosting použít pro svůj nový internetový projekt nebo třeba pouze pro své osobní stránky, možná se vám bude pár následujících řádků hodit. Ostatně, kdo by nechtěl ušetřit? WEDOS je největším poskytovatelem hostingu na českém trhu. Co víc, je to také nejrychleji rostoucí firma v tomto odvětví. A to už nějaký důvod mít musí.

logo (1)

Jak ušetřit s webhostingem WEDOS

Důvod rostoucí obliby je jednoduchý. WEDOS dbá důsledně na dodržování zásad managementu kvality a i díky tomu se může pochlubit certifikátem ISO 9001, důrazem na ochranu životního prostředí a bezpečného uchování informací, pružnou podporu zákazníků a maximální spolehlivostí. Obrovským hitem se pak staly slevové kupony, které WEDOS aktivně poskytuje. Pojďme se podívat blíže co vám jejich použití přinese.

Žádné háčky nehledejte

Ke slevám dnes mnozí z nás přistupují s nedůvěrou, ne vždy je totiž sleva pro zákazníka výhodná a některé obchody ji využívají jako trik. Ve WEDOS se rozhodli vzít to z trochu jiného konce a použít svoje slevové kupony především jako formu reklamy svých služeb a možnosti jak přilákat nové zákazníky. Mimo to chtějí také ukázat, že kvalitní služby se nemusí na českém internetu poskytovat za horentní sumy.

Jak to funguje?

Hodnota kuponů na webu wedoskupon.eu se pružně mění podle situace na trhu. Vlastní sleva se pak vypočítá z původní, na trhu standardně nabízené ceny. Kupon jednoduše vyzvednete na stránkách wedoskupon.eu/ a zkopírujete ho do příslušného políčka při objednávce webhostingu. To je celé. Zabere to pár vteřin a dokáže vám to ušetřit desetikoruny až tisíce, podle rozsahu služeb. Navíc získáte profesionální služby, které běží na SSD, neomezený prostor pro web, neomezeně databází, e-mailů, atd. Těch pár vteřin se opravdu vyplatí.

http://wedoskupon.eu