Párty stany spolehlivě zastřeší každou akci

Pořádáte-li pravidelně větší akce, tak se vám rozhodně vyplatí si pořídit praktický párty stan 3 x 6 metru, než si ho stále pronajímat v půjčovnách stanů. Cena kolem devíti tisíc korun není tak závratná, oceníte stabilní konstrukci, tři výškové stupně, elegantní vzhled a sadu šesti bočních stěn, kterou prodejci přikládají jako součást balení. Přicházejí na řadu párty stany 6 x 12 m. To už je pořádný macek a žel nevýhodou je velká hmotnost stanu (cca 180 kg) a vyšší cena (cca 16 000 Kč). Tady se při montáži a demontáži už neobejdete bez pomocníka. Přesto se jedná o výrobek, který poskytne spoustu místa za nepříliš velkou cenu s porovnáním s jinými velkokapacitními stany.

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany
Párty stany

Párty stany pro větší akce

Pro větší akce ať už společenské, kulturní nebo sportovní si můžete pořídit párty stan 3 x 9 m. Lze si ho pořídit v nůžkovém provedení v různých barvách, kde pochopitelně nechybí všechny boční stěny. Cena tohoto stanu se pohybuje kolem dvanácti tisíc korun, hmotnost 43 kg. I když se jedná o relativně malou hmotnost, máte k dispozici   párty stany, které jsou velmi pevné a robustní. Odborníci doporučují nákup nůžkových stanů, neboť jsou objemné a skladné s dlouhou životností. U párty stanů není vhodné se moc ohlížet na cenu. Plastová konstrukce je sice cenově přijatelnější, ale stačí silný vítr a stan musíte hledat na sousední zahradě.

Párty stany! Kde se nalézá velký výběr a skvělé ceny

Tam, kde se „dveře netrhnou“. Tam, kde se internetový obchod pyšní zlatým oceněním Heureka. Párty stany si můžete za jedinečné ceny objednat v oblíbeném a spolehlivém eshopu t-zbozi.cz. Nenabízejí pouze párty stany, ale i spoustu dalších věcí. Které upotřebíte ve své domácnosti – grily, zahradní fontány, zahradní nábytek, nechybí kategorie ´Sport´ a ´Volný čas´.

Doporučujeme i zahradní dekorace vhodné na každou zahradu!