Let balonem se vám zapíše pod kůži více než tetování

Věděli jste, že za jedno odpoledne můžete zažít něco, co se vám vryje do paměti tak hluboko, že si to vybavíte každou volnou chvíli? Je to vyhlídkový let balonem. Představí vám krásy okolí Prahy nebo vás vezme ještě dál na privátní vzdušný let. Umíte si představit romantičtější okamžik než tichou plavbu vzduchem nad věžičkami kostelů a středověkými hradbami?

Let balonem nad Prahou, metropole v jiném světle

Taky vám někdy připadá Praha nevlídná a uspěchaná? Také občas hledáte klidné místo, kde byste si mohli užít romantické chvíle? Uvnitř velkoměsta je tento úkol čím dál složitější. Někdy pomůže rozjet se dál za město a někdy stačí vystoupat vysoko nad něj. Let balonem vám to umožní.

Let balonem nad Prahou trvá více než hodinu a stihnete si prohlédnout všechny ulice, náměstí a parky. Ty najednou uvidíte jinýma očima. Tak jak je vidí jen ladní ptáci kroužící vysoko nad rudými střechami.

Najednou bude Praha krásným a romantickým městem plným malebných zákoutí a klikatících se uliček. Zážitek jako stvořený pro oslavu narozenin nebo výročí.

U vyhlídkového letu nelze historické perly vynechat

Prohlídka pamětihodností s batůžkem a řízkem v něm má jistě své kouzlo. Ale umíte si představit, jaké kouzlo má prohlídka z balonu? Neumíte! Protože jste ji nezažili. Zatím. Pojďte se vypravit nad Konopiště nebo Karlštejn. Čeká vás dechberoucí prohlídka, co může zažít jen málokdo.

Prohlídka romantického Posázaví, jak ji neznáte

Kdo by neznal Sázavu a její turistické stezky. Ideální na výlety na kole i posezení u táborového ohně. Vy ale máte možnost, podívat se na krásu Posázaví z koše horkovzdušného balónu! Neváhejte a objednejte si vyhlídkový let balonem ještě dnes. Je to nejkrásnější dárek pro vaše nejbližší.