Léčebné kúry, které namíchala sama příroda – ty od Naděje

Někdy jedna bylinka na komplexní léčbu prostě nestačí a je nutné ji zkombinovat s léčivou silou dalších bylinek. A tak se můžete setkat buď se směsí bylin v jednom balení, případně si můžete koupit sadu balení, která se doplňují. Příkladem toho jsou léčebné kúry složené z více lahviček tinktur od Naděje, které se zaměřují na určitý zdravotní problém.

Tinktury od „Naděje” se krásně doplňují

Odpovědí na otázku „ jak se zbavit toho či onoho zdravotního problému”, nebo „jak se cítit v pohodě”, případně „jak se vyhnout vedlejším nežádoucím účinkům chemických léků” mohou být léčivé tinktury od společnosti „Naděje”. Z jejich nepřeberné řady si můžete vybrat buď jedno-druhové tinktury, mnohem komplexnější léčbu vám však nabídnout tinkturové sady – kúry, které jsou složené tak, aby jako celek znamenaly přínosnou léčbu pro pacienta. Výhodou je, že jejich uživatel nemusí pracně řešit, kdy jakou bylinku si dá, případně co dokoupit, aby jeho léčebná kúra z bylin byla kompletní. Pouze si přečte návod na sadě tinktur, který je jasný a stručný. Kúry od Naděje jsou vhodné i jako zdravý dárek. Vybrat si můžete následující:

  • Doplněk z bylin pro péči o hygienu ústní dutiny – K15- Naděje – sada je složená z tinktury s extraktem grepu, penízovky, dubu a olše a je vhodná při zánětech dásní a s tím spojeným zápachem z úst, dá se používat při paradentózy i pro výplachy při aftech.
  • Doplněk z bylin pro péči o močové cesty – K1 – Naděje – sada obsahuje následující tinktury : bříza, jalovec, židovská třešeň, vřes-pcháč-měsíček, je vhodná pro léčbu zánětů močové trubice, odstraňuje písek z ledvin a močových cest, působí antibakteriálně.
  • Doplněk z bylin pro podporu očisty organismu – sada je složená z tinktury s extraktem grepu, ořešáku amerického, ořešáku amerického s betaglukanem, z výluhu tinktury T29 a je vhodná při detoxikaci celého organismu, připravuje tělo na další léčebné kúry.
  • Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy – K20 – Naděje – tady najdete tinktury s extraktem břízy, lípy, třezalky. Sada je vhodná při nadměrném stresu, při pocitech úzkosti a únavy.

Samozřejmě tím výběr léčebných kúr od naděje vůbec nekončí. Vybrat si můžete takovou, která přesně vyhoví vašim představám a bude představovat šetrnou přírodní léčbu.

Je samoléčba bylinkami vhodná?

V dnešním informacemi nabitém světě není problém zjistit si účinek jednotlivých bylin a podle toho si naordinovat léčbu. Ti z vás, kteří už se v bylinkovém světě velmi orientují, nám jistě dají za pravdu, že řadu méně závažných zdravotních problémů lze léčit právě bylinkami či alespoň jimi léčbu vhodně doplnit. Předem namíchané směsi bylin jsou proto více než vhodné, protože už na obalu prozrazují, pro jaký zdravotní problém jsou určeny. Taková samoléčba vám může kromě jiného ušetřit i spoustu času stráveného v čekárně lékaře. Otázkou je, nakolik je bylinková samoléčba vhodná a bezpečná?

Bylinky jsou sice mocné, ale ne všemohoucí. Na řadu nemocí jsou krátké, případně jsou vhodné pouze jako doplnění této léčby Pokud se tedy chcete léčit bylinkami, je nutné mít určitou dávku sebereflexe a umět správně odhadnout, kdy je čas na bylinku a kdy si situace žádá odbornou lékařskou pomoc.

Více na: https://www.cestabylin.cz