Řezání pomocí strojů od Awacu jde samo

Firma AWAC poskytuje CNC stroje a služby jako je řezání materiál na zakázku. Jde o společnost, která v tomto oboru působí již od roku 1990. V nabídce jsou stroje MicroStep, které mají velmi dobré jméno.

Hlavní úkol AWACu

Hlavním úkolem je splnit přání zákazníka. Řezání vodním paprskem, autogenem či vysokootáčkovým vřetenem za využití laseru či plasmy zajistí spokojeného zákazníka. Dokážou uříznout kopule, plechy, trubky ale i složitější konstrukce nebo materiál. Všechny stroje obsahují řídící systém a jsou sestaveny s ohledem na automatizaci procesu. Je pro vás zajištěn komfort a zároveň odvedená práce.

Jakými stroji AWAC disponuje?

V popředí zájmu stojí stroje na řezání vodním paprskem, a to Aquacut nebo Watercut. Oba stroje jsou uzpůsobeny na řezání jak kovových, tak i nekovových materiálů pomocí vysokého tlaku. Watercut lze navíc použít v kombinaci s plazmou. CNC laserový řezací stroj se chlubí schopností vyříznutí přesného tvaru podle vašeho přání. Vyřízne vše z plošného materiálu ale také ze složitějších konstrukcí jako třeba potrubí. CNC řezací stroj jako MSF patří k velmi přesným strojům, s kterým dokážete uříznout vše. CNC laser je top této firmy.

Uplatnění?

Produkty vzniklé tímto způsobem najdou své uplatnění především ve strojírenství, stavebnictví, elektrotechnice i lehkém průmyslu. Často se uplatní v řezání dlažby vodním paprskem. Je to právě vaše otázka? Obraťte se na pobočky v České republice, řezání vodním paprskem Praha, řezání vodním paprskem Brno a řezání vodním paprskem Plzeň jsou místa, kde vám poradí a pomůžou.

Pravidelný servis

AWAC vám umožní pravidelný servis CNC strojů. Dokonce dodá náhradní díly, záruční i pozáruční servis. Výhodou jsou i opravy CNC strojů nebo dokonce telefonická podpora jako diagnostika závad v případě nutnosti.