Jaký dárek vybrat učitelce na konci školního roku?

Nezadržitelným krokem se blíží konec školního roku a na letní prázdniny se těší nejen žáci, ale také jejich učitelé a rodiče. Při rozdávání vysvědčení je zvykem poděkovat učiteli za celoroční snahu žáky zdárně něco naučit. Díky Firmě na zážitky můžete být letos originální a darovat společně s ostatními rodiči paní učitelce některý z netradičních adrenalinových zážitků.

Tandemový seskok pro odvážlivce

Milovníky adrenalinu potěšíte především tandemovým seskokem padákem. Tandemový seskok padákem může splnit sen každému, kdo se toužil pohybovat v oblacích stejně volně jako ptáci. Poukázku můžete zakoupit ještě dnes zde www.firmanazazitky.cz/tandemovy-seskok-padakem. K absolvování tohoto zážitku není zapotřebí ani lékařské prohlídky ani zdlouhavého výcviku. Před seskokem bude pouze kantorka Vašich dětí informování v krátké instruktáži o nejdůležitějších pokynech. Již při pobytu v letadle skokanu vběhne adrenalin do krve. Pocitu, který zažívají parašutisté při seskoku z letadla, se jen stěží něco vyrovná. Při otevírání padáku se dostaví lehké mrazení, let na padáku a nakonec přistání na zemskou pevninu. Tandemový seskok padákem je také cestou, jak posunout hranice odvahy zase o kousek dále.

Dárkové poukazy zachrání výběr dárku

Mezi adrenalinové dárky však lze zařadit také jiné krásné zážitky. Odpočinout si od každodenních starostí a zažít přitom něco neuvěřitelného lze rovněž při projížďce na elektrické jednokolce nebo během jízdy na segway v Olomouci. Pokud si nevíte s výběrem dárku rady i na dále, můžete sáhnout po dárkových poukazech a nechat tak výběr na obdarované osobě. Vouchery se pohybují v různých cenových relacích a záleží pouze na vás rodičích, jako částku jste ochotni do dárku investovat.