Amatérský hokej, tréninky i zápasy

Máte rádi zimní sporty a  obzvláště hokej? Pořádáme hokejové tréninky pro amatérské hráče a to jak jednotlivce, tak týmy. Nemáte s kým trénovat nebo se chcete zdokonalit? Naše společnost organizuje hokejové tréninky, ale i kempy či zápasy.

Amatérský hokej
Amatérský hokej

Hokejové kempy a hokejová střelnice

Co se v našich hokejových kempech naučíte? Jak správně bruslit, vést kotouč, střílet na branku, zlepšit svou kondici, jak obsadit hráče bez kotouče, jak uvolnit hráče s kotoučem, různé útočné a herní kombinace, jak bruslit a střílet na branku pod tlakem a celou řadu dalších tipů a triků. Hokejové kempy jsou jednodenní. Stejně oblíbená je hokejová střelnice, kdy se naučíte jak dostat puk do brány a nejen to.

Hokejové tréninky

Hokejové tréninky jsou určeny jak pro profesionály, tak pro úplné začátečníky. Tréninky jsou nastaveny dle individuálních potřeb hráče, kdy jsou rozděleni po skupinách 6-8 hráčů. Stačí se bezplatně zaregistrovat či přihlásit emailem.

Hokejové zápasy

Pořádáme hokejové zápasy, kdy jednotlivé hráče rozdělíme dle výkonu. V jednom týmu hraje maximálně 15 hráčů, aby dostal každý šanci si zahrát.

Hokejová hobby škola

Velmi oblíbená je také naše hokejová hobby škola. Amatérské hráče vedou zkušení trenéři, kteří jim v řádu několika dní předají alespoň základní znalosti a zkušenosti, které vedou ke zlepšení herní techniky i výsledků hráče. Tréninky probíhají na ledě i mimo led a také je přichystán doplňkový program.

Lední hokej je v ČR jedním z nejoblíbenějších sportů a nejeden kluk či muž sní nebo snil o tom stát se slavným hokejistou. Snažíme se poskytnout všem zájemcům o hokej nová přátelství, zkušenosti, odreagování se od každodenního stresu. Máte-li rádi hokej, pak neváhejte sbalit brusle a výstroj a zamířit k nám třeba na hokejovou střelnici nebo hokejový trénink jen tak pro zábavu.