Chystáte se prodávat či kupovat obrazy? Určitě využijte odhad obrazů!

Hodláte prodat obrazy, které vlastníte, a co nejlépe je zpeněžit? Každý není nadšeným sběratelem uměleckých děl, a pokud má nějaká doma, na půdě nebi je zdědí, rád za ně utrží co nevětší částku a dále se jimi nezabývá. I když je na místě říct, že hodnotným dílům s časem jejich cena ještě narůstá. Abyste neprodali pod cenou nebo nenaletěli podvodníkům, využijte odhad obrazů. Ten vám vyhotoví v Galerii Kodl, kde můžete díla dokonce nabídnout k prodeji, třeba v aukci.

Odhad obrazů
Odhad obrazů

Díky odhadu obrazů se nenapálíte

Neudělejte tu chybu, že obrazy prodáte prvnímu zájemci bez odhadu obrazů. Můžete se ošklivě napálit. Stejně je tomu i u koupě. Líbí se vám nějaké umělecké dílo a nevíte, zda má opravdu takovou cenu, jakou prodávající avizuje? Stačí vám detailní fotografie a můžete využít odhad obrazů v Galerii Kodl. Zde nabízejí jak odhad přímý, tak i online.

Když po odhadu obrazů následuje restaurování

Možná se domníváte, že váš obraz nemá patřičnou hodnotu. Pokud ale nejste odborník, můžete se mýlit. Nechte odhad obrazů na profesionálech! Ti určí lépe cenu díla a usnadní komisní nebo aukční prodej. Jak je to s poškozenými obrazy? Ty se nabízejí hůř. Proto je někdy lepší nechat je zrestaurovat a patřit je pěkným rámem, snadněji je pak prodáte. Je to sice investice, ale po poradě s odborníky se vyplatí.

Výkup a odhad obrazů v Galerii Kodl

Na Galerii Kodl se můžete spolehnout, ať už se jedná o krásné výstavy obrazů, napínavé aukce nebo odhad obrazů. Výkup obrazů je zde bez rizika a odhad lze učinit i na dálku, bez rizika, že byste při cestování tam i zpět obraz nějak poškodili. Osobně vám zde rádi se vším poradí. Pokud se chcete účastnit aukce, stačí si za zálohu vyzvednout dražební číslo. Napoprvé je ale lepší ji pouze sledovat jako divák, je to velmi zajímavá podívaná.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

Comments are closed.