Znáte dřevoplast a jeho použití na zhotovení teras, plotů, zábradlí a dlažeb?

Kdo z nás by neměl rád dřevo. Tento krásný a na dotek i pohled příjemný materiál je ozdobou mnoha interiérů i exteriérů. Venku je však potřeba se o něj náležitě starat, aby byl stále hezkých a příliš rychle nechátral. Přitom koupit si dokonalou imitaci dřeva bez jeho negativních vlastností můžete. Stačí vybrat si plotovky, dlažbu nebo jiné komponenty z dřevoplastu.

Dřevoplast a jeho složení

U nás nabízí kvalitní dřevoplast NEXTWOOD. Můžete jej najít i pod označením WPC sortiment, z něhož můžete zhotovit plot, zábradlí, terasu nebo třeba dlažbu. Výroba probíhá za pomoci speciální technologie z kvalitního dřeva s příměsí polymerů a speciálních aditiv. Proudukty NEXTWOOD mají vzhled skutečného dřeva, a právě díky použití kompozitního materiálu mají mnoho výborných vlastností. Těmi hlavními jsou vysoká životnost, zachování si svého vzhledu i tvaru a minimum nároků na údržbu.

Složení materiálu dřevoplast je 50 % dřevo, 38 % kvalitní HDP polymery a 12 % ekologická aditiva pro odolnost vůči UV záření, stárnutí a houbám. Díky tomuto unikátnímu složení vyniká svými technickými vlastnostmi a abnormální odolností vůči vnějším podmínkám.

WPC dlaždice

Pro zhotovení hezké podlahy můžete použít WPC dlaždice. Vysoká životnost při zachování svého původního vzhledu je samozřejmostí, potěší vás jistě i to, že nevyžadují žádnou údržbu. Pokládka je rychlá a snadná. Terasové dlaždice Nextwood se dají spojovat na kterékoli straně, a tak můžete docílit jedinečný vzor. Plastový rošt dlaždice je zhotoven z pevného plastu a poskytuje pevnou základnu pro dlaždice. Použít je můžete na terasu, ale i balkon nebo lodžii.

Podívejte se na nextwood.cz a pročtěte si kompletní informace o dřevoplastu, WPC terasách, prknech i plotovkách. Budete nadšení.