Výroba plastů: Neustálá inovace pro špičkové produkty

Plastové desky a další výrobky z plastu najdou využití v různých oblastech. Najít kvalitního dodavatele těchto produktů je klíčové. Neváhejte se obrátit na opravdové odborníky, pro které je výroba plastů hlavním oborem a mají bohaté zkušenosti.

Kvalitní výroba

Výrobce plastových desek Mepla s.r.o. vyniká zejména vysokou kvalitou výroby a spolehlivým servisem. Pokud sháníte plastové desky, tyče, či třeba hotové díly, neváhejte se obrátit na tuto společnost. Výroba plastů je neustále inovována na základě dlouholetých zkušeností. Přizpůsobuje se tak proměnlivým požadavkům klientů. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, naopak v nich nenajdete olovo, kadmium, freony, halogeny, či různá změkčovadla a podobně. Produkty jsou nezávadné pro potraviny a jsou vhodné pro pitnou vodu.

Široký sortiment

Výroba plastových desek je rozmanitá, vybírat můžete z desek o tloušťce od 1 do 120 mm, a to v extrudované a lisované kvalitě. Samozřejmostí je výběr z různých barev a rozměrů. Vývoj plastových polotovarů umožňuje také výrobu hotových dílů. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožňují výrobu individuálních hotových dílů dle vašich náčrtků a údajů. Výhodami velkoformátových CNC strojů je optimální stupeň využití materiálu, kratší čas montáže, méně svárů a úzké délkové tolerance.

Krátké dodací lhůty

Díky tomu, že společnost disponuje rozlehlými sklady u nás i v Německu, můžete se spolehnout na rychlé dodání polotovarů. Skladové artikly jsou skvěle dostupné, přičemž flexibilní řízení produkce zaručuje krátkou dodací lhůtu standardních polotovarů i polotovarů pro speciální výrobu. Zvolit můžete i další služby jako je formátování polotovarů na požadované rozměry či dodání desek s jednostrannou, nebo oboustrannou ochrannou folií.

Bohaté zkušenosti a individuální přístup ke každé zakázce jsou hlavními výhodami, které tato společnost může nabídnout.