Vybavení na zahradu, s nímž si užije léto rodina s dětmi i mladý či seniorský pár

Těšíte se na léto, a už teď na jaře se hodně nacházíte na zahradě, usedáte na terasu nebo jezdíte na chalupu, kde ji pomalu odzimováváte a začínáte obhospodařovat záhonky? Tak to by vám bezesporu nemělo chybět vybavení, s nímž si užijete příjemné chvíle i připravíte něco dobrého k snědku po celodenní práci nebo pro zpříjemnění víkendu.

Pivní sety pro každou venkovní oslavu

Máte rádi společnost a zvete k sobě domů přátele, sousedy, rodinu i kolegy z práce? Usadit všechny venku může zabírat spoustu místa, zvlášť když chcete použít pro každou osobu samostatně venkovní židli, ať už z plastu, dřeva nebo kovu. Mnohem praktičtější je koupit si pivní set, nebo hned dva, aby bylo místa skutečně dost. Jsou léty prověřené, řadí se k populárním řešením pro usazení hostů, ať už se jedná o soukromé, domácí akce, nebo veřejné slavnosti, festivaly, oslavy nebo kulturní akce. Jsou odolné, levné, snadno se s nimi manipuluje a jsou skladné. Uložíte je bez potíží i na chalupě, kde je málo místa.

Důmyslné plynové grily

Grilování se stalo velmi oblíbenou a žádanou činností všech generací. Nemáte čas vařit? Vytáhněte gril. Chcete pohostit dvacet hostů? Vyndejte gril. I když si přejte překvapit oslavence a dopřát mu luxusní steaky, vyndejte gril. O to veselejší bude grilování, když nebudete muset roztápět ohniště a řešit, jak moc teplo aktuálně sálá. Plynový gril hřeje stále stejně a připravuje stejně výtečné pokrmy, jako typ na dřevěné uhlí. Vyberte si model s odkládacími poličkami, vyhřívaným prostorem pro uchování teplých pokrmů, nebo s více hořáky pro rychlou úpravu masa, zeleniny, ryb i ovoce.

Kvalitní a cenově dostupné pivní sety i plynové grily najdete na Hawaj.cz. Stačí si jen vybrat.