Ulovte originální kousky do svého šatníku

Také si často stěžujete, že nemáte co na sebe, ale přitom vaše skříň praská ve švech? Je čas zbavit se nepotřebných kousků. Byla by ale velká škoda zachovalé oblečení jen tak vyhodit do koše. Často se ve skříni dokonce najdou i nenošené kousky s visačkou. V tom případě je ideální pokusit se tyto modely poslat dál. Prodejem na internetu si nejenže přivyděláte, ale zároveň uděláte radost někomu jinému. Na bazarech či online second handech můžete i nakupovat a ulovit zajímavé modely do sbírky.

Dejte oblečení druhou šanci

Nevíte-li co se svým starým oblečením, zkuste ho prodat. Využít můžete sociální sítě, online bazary či second handy. Jedním takovým portálem, díky kterému můžete svoje staré oblečení poslat dál, je Vinted. Tento online second hand je určený pro každého, kdo chce, aby oblečení udělalo radost ještě někomu dalšímu. Na Vinted najdete dámskou, pánskou i dětskou módu, ale třeba i dekorace do domácnosti. Nejenže máte možnost své oblečení prodat a přilepšit tak svému rozpočtu, též můžete oblečení nakupovat od ostatních. Díky tomu ukořistíte originální kousky, které v obchodech neseženete.

Originální ručně šité kousky

Toužíte po šatech, sukni nebo svetříku, který jen tak někdo nemá? Nechte si oblečení ušít na míru. Na Fler.cz si nechte uplést, uháčkovat, případně ušít originální svetr, pončo, zimní čepici, teplé ponožky a mnoho dalšího. Oblečení z rozličných materiálů seženete nejen pro sebe, ale i pro své děti. Kromě oděvů si na Fleru můžete nechat ručně vyrobit například kabelku či peněženku.

Vybírejte z pestré škály oblečení a doplňků nejenom pro sebe, ale i pro vaši rodinu a kamarády. Nechte zhotovit osobitý dárek k Vánocům, narozeninám nebo výročí pro někoho blízkého. Peněženka s monogramem vykouzlí úsměv na tváři, ručně pletený kardigan doladí každý outfit a teplé ponožky zahřejí v chladných zimních měsících.

Ušijte si oblečení sami

Kreativní duše se mohou samy pustit do výroby. AliExpress prodává obrovské množství kreativní potřeb. Pořiďte si pomůcky na šití, háčkování, pletení nebo dekorování a vyrobte si doma vlastní oblečení a doplňky přesně podle vašeho stylu. Pokud se do výroby nechcete pouštět i AliExpress nabízí rozmanitý sortiment oblečení, ze kterého si vyberou dámy, pánové i děti. Najdete zde modely, které v českých obchodech neseženete. Hledáte-li originalitu, rozhodně se vyplatí na tento e-shop zavítat.