Školka Praha 10 se nám líbila na první pohled

Školka Praha 10, která leží v naprosto přenádherné lokalitě v pražské Dubči, se nám s manželem i se synem líbila na první pohled. Jedná se totiž o nádhernou prvorepublikovou vilu, kterou obepíná nádherná vzrostlá zahrada s řadou herních prvků pro nejmenší návštěvníky školky. Celý objekt navíc má za sebou velmi náročnou a nutno podotknout, že absolutně zdařilo rekonstrukci, po které je na školku ještě hezčí pohled. Dětem se ve školce ohromně líbí a náš Tadeášek se v ní cítí velmi spokojeně. 

MŠ Praha 10 si získala srdce našeho syna

MŠ Praha 10 si naprosto získala srdce našeho syna, který teprve nedávno ve školce oslavil své třetí narozeniny. Školku navštěvoval již od svých třiceti měsíců. Bohužel jsem se musela dříve vrátit do zaměstnání, a tak bylo důležité Tadeáška umístit do školky ještě před dovršením tří let. Školka ovšem umisťuje děti od dvou do sedmi let, a tudíž nebyl vůbec žádný problém s tím, aby Tadeášek mohl do školky nastoupit dříve, než tomu bývá zvykem. I přes svůj nízký věk a mé obavy se Tadeášek ve školce poměrně rychle aklimatizoval a vytvořil si velmi silná pouta s řadou svých vrstevníků i starších dětí. Jsem ráda, že se mu ve školce líbí. 

Soukromá školka Praha 10 nabízí řadu zajímavých aktivit pro své svěřence

Soukromá školka Praha 10nabízí ohromnou řadu zajímavých aktivit pro své malé svěřence. Zajímavé kroužky i výlety jsou ve školce na denním pořádku. Díky tomu se děti komplexně rozvíjejí a je podpořena také jejich tvořivost a myšlení. Formou hry a prožitků se učí poznávat nové věci, zvířata i pocity. Každý rok jede navíc školka minimálně na dva výlety mimo republiku a pořádá také zájezdy k moři či na lyže. Tadeášek je velmi zvyklý neustále jezdit na dovolenou a tak pro něj bylo výborným zpestřením, když mohl odjet se svými oblíbenými kamarády a vychovatelkami k moři.