Rodinné i firemní akce v barokním statku Benice

Firemní akce

Unikátní firemní akce na barokním statku zaručeně sklidí úspěch. V moderní době je pobyt v přírodě balzámem na duši, podobně jako vkusně zrekonstruované historické prostory. V Benicích chovají starokladrubské bělouše a pořádají nejrůznější soukromé akce, které jsou stále populárnější. Pravdou je, že hřebčín Favory Benice se stává pojmem a určitě stojí za návštěvu. Co vás zde čeká? A proč firemní večírek nebo workshop uspořádat právě zde?

Firemní akce

Firemní akce, proč ne zrovna v Benicích?

Okouzlující usedlost v Benicích vlastnili v dávných dobách například Albrecht z Valdštejna nebo František Ferdinand d’Este, do roku 1918 patřila ke konopišťskému panství. Leží 40 km od Prahy, 15 km do Slap a 10 km od Konopiště. Poloha je to výhodná, okolí je krásné a určitě stojí za prozkoumání. Statek v barokním stylu je vkusně zrekonstruován a skýtá mnoho prostor vhodných pro rodinné i firemní akce. Konají se zde svatby, večírky, teambuildingové programy, jezdecké tábory, fotografování, workshopy a rodinné oslavy.

Kulturní památka

Hřebčín Favory Benice se od roku 1990 věnuje soukromému zemskému chovu starokladrubského koně. Tito majestátní bělouši jsou lákadlem pro milovníky koní i širokou veřejnost. Jedná se dokonce o největší privátní hřebčín zabývající se chovem tohoto národního plemene na světě! Pro svou historickou a architektonickou hodnotu je barokní statek v Benicích dokonce veden jako kulturní památka, Kdo by nechtěl překvapit zaměstnance firemní akcí právě v takovémto prostředí?

Program na úrovni

Kromě dobrého jídla a pití si v Benicích užijete pestrý program podle vašeho přání. Nabízí se samozřejmě jízda na koni nebo v kočáře, výuka jízdy na koni nebo se spřežením, fotografování, zážitkové hry a sportovní aktivity. Ochotný personál vám pomůže se postarat o dospělé i o děti.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz