Kávové automaty a luxusní káva

Kávové automaty
Kávové automaty

Kávové automaty, příjemný pomocník

Přijde vám, že kvalitní káva z automatu je nereálná? To jste ještě neochutnali kávu z kapslových kávovarů od Nápojové Ambulance. Hodí se do domácností a firem, fungují na nemodernějších principech a dokážou připravit luxusní kávu jako z kavárny. Kávové automaty, to nejsou jen stroje na nechutnou břečku, záleží samozřejmě, kterou značku zvolíte, a jaké kapsle budete kupovat.

Louhování přímo v kapsli

U kávových automatů stačí zmáčknout tlačítko a lahodná káva je na světě. Louhování probíhá přímo v kapsli, ne v těle stroje, takže je hygienické a navíc se z kávy dostane maximum aroma i chuti. Tato technologie je revoluční, eliminuje lidskou chybu a umožňuje uchovat kávu jako čerstvě umletou. Díky kávovarům od Nápojové Ambulance bude váš šálek kávy chutnat pokaždé tak, jak chcete, a jak ji máte rádi.

Kam umístit kávové automaty

Milovníci kávy jistě dají zapravdu, že kvalitních kávovarů není nikdy dost. V práci, doma, v čekárnách lékařů, na úřadech, nádražích… všude tam oceníme, když si můžeme dopřát šálek povzbuzujícího nápoje a nebát se, že nám nebude chutnat. Většině lidí káva prospívá, doporučuje se dokonce i před cvičení, doporučuje ji většina lékařů, samozřejmě v rozumném množství a bez přemíry cukru. Zvyšuje pracovní výkon a soustředěnost, zpříjemní den, proto by neměla chybět především na pracovišti. Pokud si k šálku kávy dopřejeme i sklenici vody, organismus se neodvodní a není čeho se bát.

Kávové automaty, vsaďte na kvalitu

Chuť kávy záleží jak na kávových automatech, tak na kávových kaplích, které se vkládají dovnitř. V nabídce společnosti Nápojová ambulance najdeme nejen klasické i kapslové kávovary, ale také různé druhy kapslí. Vyberte si přístroj, který vám bude svými parametry nejvíce vyhovovat, a k němu rovnou i zásobu kapslí, aby vám jen tak nedošly.

 

Comments are closed.