Renovace laku: Profesionální péče o exteriér vašeho vozidla

Detailing exteriéru neboli renovace laku nabízí skvělý způsob, jak autu navrátit lesk, a především karoserii chránit. Kromě samotného čištění totiž dochází také k aplikaci nanopovlaku, který je spolehlivou ochranou a lak si tak zachová ty nejlepší vlastnosti.

Renovace laku

Firma RenoveCars nabízí profesionální renovace laku pro každého. Vybírat můžete ze čtyř různých programů renovace nebo oživení laku. V jednotlivých balíčcích se lehce liší nabízené služby, a především použitý nanopovlak. Záleží tak pouze na vás, zda hledáte pouze lehké úpravy pro obnovení laku, nebo toužíte po tom nejlepším a chcete, aby auto vypadalo jako ze salonu. Renovace laku je spolehlivá a nabízí ty nejlepší výsledky.

Různé programy

Ačkoliv můžete vybírat z různých programů renovace, velkou část mají všechny společné. Součástí každého balíčku je detailní ruční mytí, mechanická a chemická dekontaminace laku, čištění podběhu, podvozkové části, motorového prostoru a mezidveřních prostorů. Dále jsou pak čištěny také disky kol a okna. Následuje samotná renovace – strojní čištění laku. V základním balíčku se jedná o korekci drobných poškození, ovšem u těch nejlepších je kladen důraz na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku. Součástí je také strojní čištění světlometů.

Ochrana laku

Po obnovení laku nesmí samozřejmě chybět také aplikace ochrany laku. Jedná se o nanopovlaky. V základním balíčku je anorganický nanopovlak na bázi skla, který poskytuje základní ochranu. Pokud však toužíte po něčem více, zvolte keramický povlak. Ten lak ochrání na delší dobu, navíc zvyšuje odolnost laku a nabízí skvělý lesk. Tou nejlepší volbou je pak grafenový nanopovlak. Zvládne karoserii chránit po dobu sedmi let a nabízí ty nejlepší vlastnosti.

Detailing exteriéru se skládá z komplexních služeb, díky kterým lak karoserie bude vypadat opět skvěle.