Pusa, naložené maso a klobásky, čokoláda – nejlepší dárek pro chlapa vašeho života

Vy jste ještě neslyšeli o tom, že láska prochází žaludkem? Určitě slyšeli, jen jste na to tak nějak pozapomněli. A tak pojměte narozeniny svého miláčka tradičně a klasicky. Žádné sushi nebo čína! Vezměte to hezky česky. Naservírujte mu paštiky a teriny, naložené maso a klobásky, sýry a konfitury, úžasné víno a ještě lepší kávu. Česká klasika je prostě česká klasika. A pokud je ten váš chlap na sladké, zabalte mu do ozdobné krabičky nějaký ten džem, marmeládu nebo zavařeninu. Přidejte nějakou čokoládu, čokoládové bonbóny a pralinky. Všechno hezky zabalte a budete mít dárek jako vyšitý.

Nakupujte jednoduše

Děsí vás představa, že byste měli probíhat supermarket nebo hypermarket či nějaký specializovaný obchod a všechny ty dobroty kus po kuse shánět? Zapomeňte! Stačí zasednout k počítači, navštívit e-shop dobraspiz.cz a než se nadějete, můžete mít všechno doma. Můžete začít balit dárky, můžete začít chystat hostinu, o jaké se vaší drahé polovičce ani nesnilo. Až budete provádět objednávku, nezapomeňte ani na ořechy, semínka a sušené plody. Právě tyto komponenty budete moct nasypat do mističek či na talířky a pěkně rozmístit po stole společně se sušenkami a krekry.

Budeme-li totiž předpokládat, že oslava narozenin vašeho mužíčka nebude pouze komorní záležitost vás dvou, ale že přijdou také příbuzní a přátelé, je dobré, aby si každý mohl pozobávat podle svého gusta. Někdo má rád vdolky, jiný zase holky – někdo si raději pochutná na ořeších, semínkách a sušených plodech, někdo raději sáhne po talířku, na kterém budou sušenky a krekry.

Je libo kávu nebo čaj?

Každá pořádná narozeninová párty musí mít také dostatek pití. Nejen vína a nějakého toho tvrdého alkoholu, ale také sirupy a nealko, kávu a pro ty, kteří dávají přednost čaji, také čaje a nepečené čaje.