Projekty bungalovů

Projekty bungalovů od Prozi

Projekty bungalovů jsou velice důležité pro váš výběr. Bungalovy – moderní, jednopodlažní stavby s bezbariérovým přístupem a velkou terasou, to jsou jedny z nejoblíbenějších typů domů posledních let. Hodí se do starších zástaveb i moderních satelitů, kde jsou umístěny stejné typy domů.

Bungalovy jsou energeticky úsporné

Bungalovy jsou energeticky úsporné typy domů. Podle toho lze vybírat také katalogové projekty bungalovů, které poslouží jako inspirace pro návrh vlastního domu. Výstavba bungalovu se nijak nezdržuje a bydlet můžete za tři měsíce. Výhodné jsou především dřevostavby na klíč. Firmy se na tento typ nemovitostí zaměřují ve velkém. Tyto domy jsou nízko nákladové, ekologické a velmi dobře vypadají.

Projekty bungalovů a rodinných domů

Projekty bungalovů musí pasovat na konkrétní pozemek. Hlavní roli zde hraje velikost pozemku a také svažitost terénu. Parametry domu vám pomůže zvolit skutečný architekt. Ceny bungalovů se pohybují okolo dvou milionů korun. S nízkoenergetickým domem šetříte náklady na vytápění. Jsou ideální pro rodiny s dětmi. Nechybí u nich zahrada a garáž. Bungalovy si pořizují především mladé rodiny nebo naopak senioři, kteří uvítají prostornost domu a bezbariérovost.

Projekty bungalovů
Projekty bungalovů

Vybíráte-li si hotové projekty bungalovů, pak je potřeba si vybrat ověřenou společnost, nejlépe takovou, která je schopna zajistit případné změny v projektu, realizovat stavbu na klíč a vyřídit také za vás stavební povolení. Cena za projekt zahrnuje mnoho položek, každá změna je účtována zvlášť. V případě, že chcete projekt od základů zcela nový, potrvá to několik týdnů. Architekt na vaše přání zapracuje všechny požadavky do vašeho projektu rovnou. Cena individuálního projektu je různá, pohybuje se od 20 000 Kč výše. Opět záleží na náročnosti projektu domu a zahrnutých službách.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Comments are closed.