Posuvné dveře Praha oživí každý interiér

Stoupající obliba posuvných dveří Praha je nepopiratelná. Stojí za ní především velký výběr nabízených designů a barev, takže si z nabídky dokáže vybrat každý. Největšími výhodami je však úspora místa oproti klasickým dveřím a také vyšší míra bezpečnosti. V žádném případě už si vaše dítě nepřivře prstíky do dveří a ani je nikdo neopatrností neuhodí křídlem dveří. Posuvných dveří Praha se podobné nehody netýkají.

Posuvné dveře Praha
Posuvné dveře Praha

Jednoduchá modernizace interiéru

I starší interiér lze jednoduchou změnou hezky prozářit a vnést do něj moderního ducha. Dokážete tak váš byt oživit a dodat mu nový náboj. Vhodným řešením mohou být i posuvné dveře Praha. Stačí si jen vybrat ten správný design z rozsáhlé nabídky, který přesně zapadne do vašeho bytu a do vašich představ.

S náročností to není tak horké

Nějakým stavebním úpravám se při výběru posuvných dveří Praha nevyhnete, ale určitě to není o tom, že by měl člověk hned zajišťovat na celý týden partu zedníků. Posuvné dveře Praha nabízí spoustu možností jak k modernizaci přistoupit a máte tak na výběr z více typů montáží. Nabízí se jak možnost montáže do zárubní, kdy se křídla dveří chovají jako zákryt, tak i způsob montáže do pouzdra, kdy dveře zajíždějí velmi elegantně do dutého pouzdra zabudovaného do zdi, až po nejjednodušší variantu montáže přímo na stěnu.

Co vás přesvědčí

Nejen majitele malých bytů přesvědčí především prostorová nenáročnost posuvných dveří. Posuvné dveře Praha tak dokáží odhalit ve vašem bytě nové kouty a koutky, které se najednou dají využít zcela novým a před tím netušeným způsobem. Jsou také bezprahové, takže nepředstavují problém ani v bezbariérovém bytě ani pro vaše úklidové roboty. Vyberte si z  rozsáhlé nabídky posuvných dveří Praha.

Prodejna Praha
Průběžná 1323/48
100 00 Praha 10

tel.: 723 132 327
tel.: 722 286 673

e-mail: praha@dverepb.cz