Aukční síň a nadšené přihazování v napínavé dražbě

V Galerii Praha se pravidelně konají nejen výstavy, ale i dražby uměleckých děl. Aukční síň se rozezní nadšeným přihazováním, atmosféra je nepopsatelná a lze tu vidět výjimečná a cenná díla, stejně tak jako obrazy zatím méně známých nebo zcela neznámých autorů, které ale mohou být rovněž krásné.

kodl
Aukční síň

Navštívit aukční síň můžete i vy

Pokud vás návštěva aukční síně láká, rozhodně nemusíte být přímo nějací odborníci nebo sběratelé. Do pražské Galerie Kodl se může vypravit každý, ať už chce dražit, nebo celý proces jen zaujatě pozorovat. Určitě si nenechte ujít velkolepé aukce hodnotných obrazů známých autorů. Předchází jim předaukční výstavy, během kterých si můžete prohlédnout díla, o který byste měli případně zájem. Nebo si můžete jen tipnout, za kolik se ten který obraz vydraží. Může to být totiž velmi dobrá zábava. Kultura a umění nejsou nuda, naopak, přinášejí i adrenalin!

Díla za miliony v aukční síni

Vyvolávací cena některých děl v aukční síni může přesáhnout nepředstavitelných 100 milionů korun. Pokud nemáte plány v době, kdy se aukce koná, zkuste vystoupit ze zajetých kolejí a udělat si trochu neobvyklý program. A pokud na dražby chodíte pravidelně, určitě si je nenecháte ujít.

Aukční síň nabídne i cenově přijatelné obrazy

Aukční síň ale nenabídne jen díla za miliony. Za zlomek ceny tu můžete vydražit obrazy, které se vám budou skvěle hodit do domácnosti nebo kanceláře, a která vám udělají jistě radost. Ne každý se spokojí s nabídkou dekorací a obrazů v obchodech s nábytkem. Zkuste něco originálnějšího! Je také možné, že v aukční síni zakoupíte dílo, které bude mít po čase nepopsatelně vyšší hodnotu.

Galerie Kodl, zpestření jakéhokoliv dne

Návštěva Galerie Kodl může být zpestřením víkendového i všedního dne. Vstup zde rozhodně není zapovězen ani dětem. Pokud chcete dražit, je třeba si před vstupem do aukční síně za zálohu vyzvednout své dražební číslo. Určitě se předtím několikrát zajděte podívat na dražbu jako diváci, abyste věděli, co vás zde čeká a mohli pohotově reagovat. Hodně štěstí!

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

Comments are closed.