Parfémy Yodeyma pro každou příležitost. Buďte IN!

Pokud patříte mezi milovníky vůní a parfémů, pak jste už jistě slyšeli také o parfémech Yodeyma, které jsou alternativou k parfémům světových značek, jako třeba Armani, Lancome, Givenchy a dalším. Můžete si za mnohem dostupnější ceny pořídit krásnou vůni, která vám bude dělat stejnou radost, jako dražší parfémy.

Něco málo o parfémech Yodeyma

Parfémy Yodeyma Paris patří mezi evropskou jedničku ve výrobě parfémů, které mají vonnou charakteristiku známých značek parfémů, jako například Armani, Lancome, Givenchy a další.

Tyto parfémy dosahují opravdu vysoké kvality při relativně nízkých cenách oproti značkovým parfémům a mají opravdu úspěch díky více než 20letým zkušenostem s výrobou parfémů. Kromě těchto zkušeností jsou při jejich výrobě používány pouze nejkvalitnějších francouzské parfémové oleje, a to je prostě věc, kterou nelze jakkoliv nahradit. Díky tomu jsou tyto parfémy skutečně kvalitní, vydrží a jejich vůně je atraktivní.

Pokud se rozhodnete pro nějaký z parfémů Yodeyma, ať už dámského, pánského, nebo unisex, máte obvykle u všech na výběr z 50 nebo 100ml flakonu. Kromě toho jsou v nabídce také 15ml mini parfémy, které se hodí skvěle do kabelky nebo tašky, ale také v případě, když si chcete nějakou vůni Yodeyma Paris objednat, ale nemáte úplnou jistotu, jestli vám bude parfém sedět.

Zajímavostí je, že design flakonů je sjednocený a u všech parfémů Yodeyma stejný. Je velice jednoduchý, čistý a o jeho návrh se postaral Federico Restrepo, jeden z nejprestižnějších návrhářů francouzských parfumerií.

Z parfémů doporučujeme

Láká vás vyzkoušet nějaký nový parfém? Níže vám přinášíme tip na jeden dámský, pánský a unisex parfém Yodeyma, který by se vám mohl líbit.

Parfém Yodeyma Celebrity Woman

Srdce vůně tohoto květinového parfému zahalují sladké tóny černého rybízu v kombinaci s orientálním pačuli. Parfém Celebrity Woman je svěží a veselá vůně ideální pro ženu, která miluje život a umí ho žít naplno každý den.

Složení parfému Yodeyma Celebrity Woman pro ženy

  • Hlava: černý rybíz
  • Srdce: kosatec
  • Základ: pačuli

Parfém Yodeyma Power

Vůni parfému charakterizují citrusové tóny se skořicí, a to vše příjemně a nenuceně umocňuje pačuli. Výsledkem je parfém Power – silný, smyslný, elegantní pro muže, který je také takový a nebojí se žádné nové výzvy.

Složení parfému Yodeyma Power pro muže

  • Hlava: grapefruit
  • Srdce: skořice
  • Základ: pačuli

Parfém Yodeyma Capri

Tato vůně parfému je opravdu nadčasová kombinace citrusových tónů, která dokonale tvoří tuto unisex vůni pro muže a ženy milující čirou jednoduchost.

Složení parfému Yodeyma Capri unisex

  • Hlava: pomeranč
  • Srdce: rozmarýn
  • Základ: santal

Určitě si z parfémů Yodeyma vyberete i vy. Nabídka je opravdu pestrá a jedná se o velice kvalitní a příjemné vůně. Pokud vás nezaujal nějaký z parfémů výše, můžete si prohlédnout všechny parfémy Yodeyma třeba na stránkách parfemyyodeyma.cz.