Osoušeče rukou jsou vítaným hygienickým řešením

Už vás nebaví utírat si ruce do použitého ručníku nebo do papírových utěrek? Obě varianty nejsou příliš hygienické. Jednorázové utěrky jsou sice čisté, jejich používáním se ale rychle plní odpadkový koš a po celé místnosti se mnohdy šíří nečistoty. Klasický ručník je vhodný nejvýše na použití v domácnosti. Skvělou alternativou jsou osoušeče rukou, využívané především v komerčních prostorách.

Sušte si ruce pod proudem horkého vzduchu

Elektrické osoušeče rukou se dnes běžně používají na mnoha veřejných místech. Jejich instalace i použití je maximálně bezpečné a foukaný vzduch není o nic teplejší než třeba vzduch z fénu. Osoušeč je ale na rozdíl od něj pevně zavěšený na zdi a na přiložení rukou většinou reaguje automaticky. Tak je dosaženo ještě lepší hygieny při jeho používání.

Horkovzdušné osoušeče rukou se nejčastěji vyrábějí z kvalitního plastu (běžně se používá odolný materiál ABS) nebo z nerezové oceli. Nerezová úprava vypadá především v moderně zařízených koupelnách velmi luxusně. Počítejte však s tím, že si za takový osoušeč už připlatíte. Jinak ty levnější modely zakoupíte s cenou nad 3 000 Kč. Ačkoliv se vám taková cena může zdát vysoká, tak se vám investice rychle vrátí zpět v úspoře za běžné papírové utěrky.

Podívejte se na nejprodávanější osoušeče rukou

Kvalitní modely elektrických osoušečů nabízí internetový obchod ventilatory-shop.cz. Máte zde jistotu perfektního zpracování a snadného použití. Mezi nejprodávanější modely v tomto e-shopu patří třeba osoušeč EMPIRE ARIEL SF, který má výkon úctyhodných 2400 watů. Je v moderním nerezovém matném provedení a disponuje automatickým ovládáním.