Originální oslava narozenin dětí v Aquapalace Praha

Blíží se narozeniny Vašich dětí a nevíte si rady s výběrem dárku? Díky Firmě na zážitky budou narozeniny Vašich dětí naprosto originální. Rodinný vstup do Aquapalace Praha si užijí, jak děti, tak jejich rodiče. Na portále Firmy na zážitky můžete vybírat také dárkové poukazy k nejrůznějším příležitostem.

Kde oslavit narozeniny Vašich dětí?

Aquapalace Praha slibuje návštěvu unikátního vodního světa, který se díky své rozloze řadí k největším akvaparkům ve střední Evropě. Jeho rozloha dosahuje úctyhodných 9 150 m2. Vodní svět se člení na tři paláce, v nichž si vodní radovánky do sytosti užije skutečně každý. Ve Vodním světě na Vás čeká neskutečné množství dobrodružství, relaxace i legrace. V Aquapalace Praha si každý najde to, co jej bude nejvíce bavit. Můžete se svézt na nejdelším tobogánu v České republice, dovádět v divoké řece i shlédnout jedinečnou laserovou show. Nevynechejte ani Spacebow, kde se budete točit po spirále vysokou rychlostí.

Aquapalace Praha si užijí také rodiče!

Skvělý odpočinek přináší také rozsáhlý Saunový svět, který je tvořen celkem čtrnácti druhy saun a prohříváren. Odpočinout od každodenních starostí a zapomenout na nejrůznější povinnosti můžete ve finské sauně nebo římských lázních. Moderně je vybaveno také místní wellness. Zatímco tatínek bude dovádět se svými dětmi na tobogánech, maminka si může dopřát kvalitní obličejovou proceduru nebo masáž. Návštěva Aquapalace Praha se tak stane nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Poukázku na vstup do Aquapalace Praha můžete darovat nejen jako dárek k narozeninám, ale také třeba ke Dni dětí nebo jen tak pro radost.