Krátkodobý úvěr úplně na cokoliv je vyřízen doslova za pár minut

Finanční problémy si nevybírají den, kdy přijdou. Jejich řešení ale může být opravdu bleskové!

Nedostává se peněz, protože jste měli nějaký nenadálý výdaj? A termín výplaty se pomalu blíží, ale pořád je dost daleko na to, abyste na něj mohli s platbou za něco hodně důležitého s klidem počkat? V každém případě, řešte situaci v klidu a s chladnou hlavou. Promyslete si, jak velkou částku potřebujete a pak už vše půjde jednoduše – vždyť s nebankovní půjčkou dostanete peníze během několika okamžiků po schválení žádosti. A pak už stačí jen zaplatit složenky a faktury, co se už pár dní jen tak kupí na botníku…

Není nutné nikam spěchat, zůstaňte klidně doma

Co všechno vlastně nezbytně potřebujete k tomu, abyste si sjednali krátkodobý úvěr? Rozhodně to nebude dlouhý telefonický hovor, který by zjišťoval informace o vašem soukromí nebo zdánlivě nekonečný dotazník, jenž se zajímá prakticky o totéž. Důležité je tu něco jiného, ověřit stoprocentně identitu žadatele. Tedy nechat si zaslat kontrolní platbu na účet, vyplnit krátký kontaktní formulář s potvrzením zdroje příjmů a skenem průkazu totožnosti. Potom už samotnému schválení půjčky vůbec nic nebrání. Stačí si jen pečlivě promyslet, kolik přesně potřebujete a nepůjčovat si víc, než je zcela nutné. Například na mobilní paušál jistě nebudete potřebovat hned pět tisíc v hotovosti.

Bezúčelový charakter půjčky je naprostá samozřejmost

Proč obsáhle vysvětlovat důvod, kvůli němuž chcete peníze? Není i tohle tak trochu zásah do soukromí? Nemusíte se však obávat, protože u nebankovních půjček se podobná otázka vůbec nevyskytuje. Vyřízení přes internet je bezpečné a diskrétní, to za prvé. Za druhé, nebude vám pokládat žádné dotazy, které by nevyžadovala současná legislativa a díky nimž by se celá transakce poměrně dost opozdila. Proč se zdržovat, když nic takového ani není ze zákona nutné? Samotná půjčka na cokoliv je velmi variabilní, přinese vám tisícovku nebo i osm tisíc, podle aktuální potřeby a přání. Výhodou je zde mimo jiné…

  • Diskrétní jednání. Soused, sestřenice, přátelé ani nikdo další se o celé věci nemusí dozvědět.
  • Pohodlnost. Nemusíte vyjít z domu, není třeba, abyste snad něco řešili na pobočce osobně.
  • Transparentní přístup. Férovost je na prvním místě, o všech náležitostech víte již dopředu.

Bez skrytých poplatků, prostě jen úrok a jistina ve vzájemné kombinaci, detaily znáte ještě před uzavřením dohody. Samotné sjednání není žádným složitým úkonem, má jen tři základní body, ve kterých potvrdíte totožnost a nastavíte všechny potřebné detaily. Smlouva je velmi krátká, dalo by se říci, že má vlastně spíš několik vět.

Žádný stres a žádné předlouhé fronty v bankách

Není přeci třeba, abyste chodili na kamennou pobočku. Naopak, v době, kdy se dá mnoho věcí vyřešit po internetu, by to přeci byla vlastně spíš bláhovost. Každý si určitě hodně cení svého osobního volna, ale nemusíte se bát, kvůli malé nebankovní půjčce z něj rozhodně neubude. Do patnácti minut je vyřešeno, můžete si udělat chvilku času večer, ale klidně i ráno, ještě, než půjdete do práce. Případně o polední pauze, pokud už budete mít vše potřebné rozmyšleno a připraveno. Nemusíte se tedy v žádném případě rozhodovat ve stresu a pod nátlakem, jako třeba na nějakých kamenných pobočkách.

Stačí výpis z účtu nebo daňové přiznání

A jak vlastně doložíte příjem? Rozhodně nemusíte do účtárny vašeho podniku, vyžadovat razítko od šéfa nebo podobné věci. Dodáte totiž výpis z bankovního konta za poslední čtvrtletí nebo, pokud jste OSVČ, pak daňové přiznání za poslední roční období. A tím je celá záležitost kompletně uzavřena, je to nakonec velmi snadné, že?