Okořeňte si sexuální život

V každém vztahu nastane po určité době moment, kdy je třeba dodat sexu s partnerem malou vzpruhu, aby nesklouzl do stereotypu. Někdy se to stane po pár měsících, jindy až za několik let. Že vám to v posteli klape? Tak to máte štěstí, přesto ale platí, že nikdy nepřijde lepší doba k vyzkoušení něčeho nového než právě dnes.

Začněte pozvolna

Pokud chcete oživit vaše milostné hrátky, není nutné hned zavést BDSM hrátky. Začněte třeba tím, že si pořídíte nové sexy prádlo a předvedete partnerovi striptýz. Je známá věc, že máloco rozpálí muže tak jako korzet a podvazky. On vám na oplátku může udělat erotickou masáž s pomocí voňavých olejů. Nebo vyzkoušejte sex na nějakém netradičním místě, třeba v hotelové vířivce při romantickém víkendu, venku v přírodě, kde vás může nachytat náhodný kolemjdoucí… Nechte se inspirovat scénou z oblíbeného filmu a hrajte si – třeba i v kostýmech.

Vyzkoušejte erotické hračky

Že už máte tohle všechno za sebou? Pak přišel čas na zařazení nových poloh a sexuálních pomůcek. Kdo nikdy nevyzkoušel pouta nebo vibrátor, má hodně co dohánět. Sexshopy dnes nabízí nepřeberné kvantum produktů pro ženy i muže, každý si tedy najde to svoje. Chce to jen trochu experimentovat. Nezavrhujte proto hned novinku, se kterou přijde váš partner – uvidíte, jestli se vám zalíbí. Pro ty, kteří se nedokážou rozhodnout, jaké erotické pomůcky by jim sedly, se vyrábějí celé sady.

Vše pěkně diskrétně

Ať už patříte mezi milovníky bičíků a latexů, nebo se chystáte objednat obyčejný vibrátor, možná se trochu stydíte vypravit se do sexshopu. Tímto iracionálním strachem trpí spousta lidí, proto je dobře, že dnešní moderní doba umožňuje sehnat vše, po čem vaše srdce touží, pohodlně od počítače. Nenápadný balíček dokonce ani nemusí dorazit k vám domů, kde by ho mohl otevřít jiný člen rodiny – prostě si pro něj zajděte na poštu.