Od bolestí zad Vám může pomoci kvalitní kancelářská židle

Přesto, že většina lidí si myslí opak, práce v kanceláři je opravdu fyzicky náročná. Pokud jen sedíte na židli a něco píšete na počítači, nemůže na tom být nic náročného, ne? Jestliže je práce v kanceláři i Vaším zaměstnáním, pak jistě víte, že to náročné skutečně je. Ačkoliv sezení by se mohlo zdát jako parádní odpočinek, právě v něm je velký problém. Naše tělo totiž k tak dlouhému sezení nebylo stvořené. Dříve jsme měli neustále dostatek pohybu, bez kterého jsme nemohli vykonávat práci, ani shánět jídlo. S vývojem techniky ale došlo k tomu, že stále více práce vykonávají stroje a nám tak pouze zbývá je obsluhovat a kontrolovat jejich práci. Proto přibilo zaměstnání, ve kterých většinu času prosedíme. Tím, ale naše svaly ochabují, nejsou schopny dlouho v této poloze vydržet a to nám může způsobit nejrůznější zdravotní problémy. Jaké je tedy řešení? Pořízení kvalitní židle do kanceláře.

kancelarska-zidle

Nejde o to pouze na něčem sedět, ale právě o to poskytnout našemu tělu tu správnou oporu a samozřejmě i pohodlí. Kvalitní kancelářská židle, která toto splňuje, musí mít také několik vlastností. Jaké to jsou?

  • Anatomická opěrka zad
  • Pohodlný, dostatečně široký a anatomicky tvarovaný sedák
  • Stabilní podvozek se snadnou manipulovatelností
  • Nastavitelná výška sedu
  • Možnost plynulého otáčení o 360°

Ačkoliv některé požadavky, jako třeba otáčení o 360° nejsou u židle do kanceláře nezbytné, jsou velikou výhodou pro snadnou manipulaci a pohyb po kanceláři. Velmi důležitý je jistě také vzhled kancelářské židle, neboť se stane důležitou součástí místnosti. Pokud chcete pro svá záda udělat to nejlepší, potom by pro Vás měla být jasnou volbou kancelářská židle zdravotní.

Neváhejte vybírat a nakupovat kvalitní židle do kanceláře za skvělé ceny u společnosti B2B Partner.