LED osvětlení- to nejlepší pro přírodu i Vaši kapsu

LED

Jo, že je LED osvětlení to nejvýhodnější, je jasná věc. Proto se již spousta lidí rozhodla právě tento druh osvětlení používat místo klasických žárovek. Jenže pokud máte zapotřebí osvětlit větší prostory, potom nebudou malé žárovky dostačující. V takovém případě by měly přijít na řadu LED reflektory.

Už jste dostali nápad, že svůj starý halogen vyměníte za úspornější a modernější variantu? Možná jste doposud netušili, že je to možné. LED reflektor ještě není mezi lidmi tolik známý, jako LED žárovky, ale i on Vám může přinést spoustu výhod. Jakých?

  • Velká úspora energie – až 70% oproti běžným reflektorům
  • Regulace intenzity osvětlení pomocí stmívačů
  • Příjemný a přirozený tón světla
  • Opravdu dlouhá životnost – až 50 000 hodin
  • Studený zdroj tepla – nemusíte se bát popálení, či požáru
  • Nulový výdej UV, či infračervené záření

Výhodné svícení pro domácnost i veřejné prostory

LED reflektory můžete využít pro osvícení vnitřních i venkovních prostor. Tento zdroj světla je také velmi využíván na výstavách a v galeriích, neboť díky tomu, že nevydává žádné UV ani infračervené záření, nedochází k blednutí barev obrazů a dalších věcí.

Ačkoliv LED reflektory disponují spoustou výhod, mnoho lidí od jejich nákupu odradí vysoká pořizovací cena. Je pravda, že oproti klasickým reflektorům se může zdát vysoká. Pokud si ale uvědomíme všechny výhody tohoto světla, jako je dlouhá životnost, nízká spotřeba a další, potom zjistíme, že se nám investice i několikanásobně vrátí.

LED reflektory levně

Jestliže chcete nakupovat LED osvětlení opravdu levně, potom pro Vás máme eshop Lightpark, kde najdete levné LED žárovky i spoustu dalších druhů tohoto osvětlení. Úspora tak bude ještě větší, pokud nakoupíte chytře. Neváhejte vybírat z kvalitní zdrojů LED světla a šetřete své peníze i životní prostředí.