Objevte dlouhodobé řešení pro navrácení svěžesti a čistoty vašemu prádlu

Ač se to možná na právní pohled nezdá, žádá si každodenní koloběh událostí od většiny z nás nejen velké množství energie, ale zabrat dostává i naše oblečení. Zejména dlouhé dny v kanceláři či pravidelná hodinka cvičení v posilovně jsou skutečnou zkouškou pro jeho svěžest. 

Nový prací prostředek Persil Odor Neutralization s technologií neutralizace zápachu během praní neutralizuje intenzivní pachy a vy tak můžete nosit vaše oblečení bez obav, že by se hned při prvním pohybu nepříjemný odér vrátil.


Zatímco v prvním kroku se během praní oblečení důkladně čistí i od těch nejhlubších nečistot a zaschlých skvrn, a to díky technologii hloubkového čištění se speciální směsí enzymů, ve druhém kroku působí technologie Odor Neutralization, která neutralizuje nežádoucí pachy, a dokonce předchází jejich vzniku. 

Nový Persil Odor Neutralization na rozdíl od běžný pracích prostředků zápach pouze nepřekrývá, ale eliminuje jej až na úrovni vláken a vaše oblíbené oblečení tak zahalí dlouhodobou, svěží a ničím nerušenou atraktivní vůní. Tento benefit oceníte především v péči o textilie směsné a vyrobené ze syntetických vláken, které jsou pro svou strukturu citlivější na zápach.

Novinka je k dispozici ve variantě Regular pro bílé a stálobarevné prádlo, Color pro prádlo barevné a oblíbených pracích disků Persil Discs 4v1.