Nezapomenutelný zážitek jako řidič letadla

Získejte jedinečnou zkušenost v roli pilota nebo si užijte pohodový vyhlídkový let! S pilotem na zkoušku vyzkoušíte nevyzkoušitelné. Profesionálové vám umožní na chvíli se stát pilotem letadla nebo vrtulníku.

Pilotem na zkoušku

Přemýšlíte nad tím, že byste někdy chtěli letět letadlem nejen v roli pasažéra? Vyzkoušejte být na chvíli pilotem letadla nebo vrtulníku. Máte několik variant vyhlídkovych letů. Můžete letět sám a přistát na třech letištích nebo si sebou vezměte další dva pasažéry na palubu. Budete se cítit jako opravdový pilot. Dokonce můžete řídit i to nejmenší letadlo z letadel Cirrus.

Vyzkoušíte si řešení krizových situací, odstartujete skutečné letadlo, ne žádný simulátor. Budete muset řešit nenadálé situace, které mohou nastat. Ale nemusíte se bát! Celou dobu budete pod dohledem zkušeného instruktora.

Jaké lety si můžu vybrat?

Jste z okolí hlavního města? Jsou tu pro vás vyhlídkové lety Praha. A že jich není málo. Velmi oblíbený je vyhlídkový let Karlštejn. Startuje se z letiště Letňany a uvidíte z ptačí perspektivy Letňany, Malou a Velkou Ameriku a Karlštejn. Nezní to romanticky? Další lety vám nabídnou třeba vyhlídkový let vrtulníkem nad Prahou nebo nad horou Říp.

Jste milovníky Moravy? Vyrazte třeba na velký okruh Pálava. Vyhlídkové lety Brno vám toho ale dokáží nabídnout ještě více. Let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou nebo vyhlídkový let Macocha. Milujete romantiku a chtěli byste někdy zažít noční let? Vydejte se na noční vyhlídkový let nad Brnem.

Že je vám nejblíže Ostrava? Ani to není problém. Vyzkoušejte vyhlídkové lety Ostrava. Žermanická přehrada, Beskydy můžete vidět z neskutečných výšin.

Začínáme!

Na začátku projdete proškolením. Dostanete školení ohledně řízení letadla, o všech palubních přístrojích. Dostanete informace o trase letu a o bezpečnosti letu.