Jak na krásné nehty? Zkuste sadu na akrylové nehty!

Byly jste ještě donedávna zastánkyněmi gelových nehtů a gel lak na nehty byl váš každodenní kamarád? Byla součástí vašeho vybavení pro péči o nehty také UV lampa na nehty? Došly jste najednou k závěru, že gelových nehtů a gel laků už bylo dost? Co tak vyměnit UV lampy a gel laky za sadu na akrylové nehty! Akrylové nehty v sobě spojují akryl a gel. Pokud tedy od svých nehtů vyžadujete větší pevnost a přilnavost, je to právě sada na akrylové nehty, kterou byste si měly pořídit. A jaký že je tedy postup k vytvoření akrylových nehtů? Nikterak náročný – při troše cviku si doma budete moci vytvořit opravdu krásné nehty.

Postup na akrylové nehty v domácím prostředí

Je podobný jako u gelových nehtů, kdy jste byly zvyklé v rámci nehtové modeláže aplikovat gel lak na nehty a poté ho vytvrdit UV lampou na nehty. Akrylová nehtová modeláž se provádí buď na vlastní nehty, nebo na šablony na nehty. Nejen nehty s gel lakem, ale i akrylové nehty si můžete různě ozdobit podle své nálady. K tomu je nutno si pořídit zdobení na nehty.

Nehledejte složitosti

Postup pro vytvoření akrylových nehtů vyžaduje pouze trochu cviku. Vůbec v tom nemusíte hledat žádnou složitost. Budete-li si tedy chtít akrylové nehty vytvořit doma, první, co musíte udělat, je opatřit si potřebné pomůcky a materiál. Pravděpodobně budete potřebovat šablony na nehty, určitě však sadu na akrylové nehty.

Akrylové nehty schnou na vzduchu

Na vlastní nehty nebo šablony na nehty nanesete akrylovou hmotu, nejlépe 2 až 4 vrstvy. Akrylový gel na rozdíl od gel laku nechte pomalu schnout na vzduchu. Suché akrylové nehty je pak třeba upravit pilníkem do požadovaného tvaru. Na ozdobu můžete použít běžné laky na nehty, razítka na nehty a nejrůznější zdobení na nehty, třeba módní obtisky.  Vše výše uvedené včetně brusky na nehty naleznete na rajnehtu.cz.