Na Žižkově vyroste nová bytová čtvrť Na Vackově

Život v hlavním městě je tolik odlišný od bydlení na vesnici. Kdo má rád vše po ruce a líbí se mu ruch velkoměsta, ten je v Praze spokojený. Kromě toho tu lze najít byt i na odlehlejším místě stranou přeplněného centra, přičemž dostat se sem není nijak složité. Stačí použít městskou hromadnou dopravu nebo automobil. Jak se žije na Žižkově?

Bydlení na Žižkově láká

Žižkov je tradiční obytnou čtvrtí. Najdete tu domy i z 19. a 20. století a typické úzké ulice, které vedou do kopce. Vedle již klasické zástavby ale v této části Prahy vzniká i nová obytná zóna podél ulice Malešická, a zanedlouho začne i prodej bytů na pražském Žižkově, které tu již byly, nebo teprve budou postavené v rámci developerského projektu Byty u parku. 

Jak sám název projektu napovídá, jedná se o bydlení v blízkosti parkové zeleně, kterou určitě budoucí obyvatelé budou využívat ke své rekreaci ve dnech odpočinku. Do parku je možné jít venčit své psí kamarády, projít se s kočárkem nebo si zaběhat a trénovat svoji fyzickou kondici.

C:\Stahujeme\in-in.cz_byty_u_parku_01.jpg

Příjemné začlenění do stávající krajiny

Projekt počítá s byty s dispozicemi od 1+kk do 5+kk. Budou tedy vhodné jak pro rodiny s malými dětmi, tak i pro jednotlivce, kteří mají zájem bydlet v blízkosti centra Prahy, a přitom v dostatečné klidné lokalitě s dostupností občanské vybavenosti. Ta je pro současný život základem. Byty Praha 3 na Vackově nabídnou dostatek přirozeného světla, a to díky přítomnosti lodžií, balkonů a teras, jež jsou součástí návrhu. 

Jak nové domy vypadají?

Jedná se veskrze o moderní bydlení s využitím nízkoenergetického standardu. Počítá se pochopitelně i s dostatkem parkovacích míst nebo sklepních prostor pro skladování sezónních věcí. Nečekejte ale výškové budovy, maximální počet pater bude šest, čímž se objekty výborně začlení do stávající krajiny a nebudou působit rušivě.

C:\Stahujeme\in-in.cz_byty_u_parku_02.jpg