Letní brigády pro každého

Blíží se léto a  tak se na trhu práce objevila spousta nabídek brigád. Dnes se brigády netýkají pouze studentů, ale také lidí momentálně nezaměstnaných. Je to vítaná možnost finančního přilepšení. Jak si ale najít brigádu, která bude dobře finančně ohodnocená? Jasnou volbou je využití zprostředkovatelských služeb personální agentury Žirafa.cz.

Brigády
Brigády

Brigády po celém Česku

Žirafa.cz pro vás bude silným partnerem při zprostředkování brigády. Jedná se o agenturu, která se snaží nabídnout ojedinělý přístup zaměřený na uchazeče o zaměstnání. Rozhodně se tak nedočkáte nějakého zatajování informací a nemilých překvapení. Žirafa.cz jedná s každým na rovinu. Díky tomu budete vždy přesně vědět na čem jste. Díky rozsáhlé síti poboček a spolupráci s personalisty po celé  České Republice může Žirafa.cz nabídnout dostupné brigády takřka všude.

Benefity i pro brigádníky

Že jde i s brigádníky jednat seriózně vám navíc dokáže nejen vysoké platové ohodnocení. Mezi jasné klady patří již zmíněné férové jednání a garance. Nemusíte bát ani případné drobné nehody, pojištění odpovědnosti je také samozřejmostí. Nic vám tak nebrání pustit se do něčeho, v čem nemáte zatím žádné zkušenosti. Navíc vás u nové brigády čeká také příspěvek na dopravu pokud budete muset za prací dojíždět.

Ta správná motivace

Pokud jste flexibilní a ochotní pracovat, Žirafa.cz vás ráda odmění. K výplatě z vaší brigády tak rázem mohou přibýt různé odměny a bonusy.  Žirafa.cz věří, že pokud bude agentura jednat s pracovníky férově a jako s partnery, bude to prospěšné pro obě strany. A tak se můžete těšit na finanční zálohu pro vaše potřeby již po odpracovaném týdnu. Nebojte se brigády, může to být nejen skvělá práce přes léto pro studenty.

Brigády najdete na www.nejlepsibrigady.cz

Comments are closed.