Kurýrní služby aneb pohodlněji už to nejde

Posíláte často nějaké balíky? Pokud ano, tak Vás určitě nebaví neustále chodit na pobočky s těžkými zásilkami a vše řešit osobně. To naštěstí ani nemusíte, díky tomu, že je kurýrní služba tolik dostupná, můžete využívat právě tuto variantu. Je to totiž pochopitelně mnohem pohodlnější a časově méně náročné, stačí zboží pouze zabalit a vyčkat na příjezd kurýra. Žádné chození na pobočky, žádné složité vyřizování, kurýrní služby jsou synonymem pro maximální klientské pohodlí a spolehlivost.

Fahrradversand-3-Karton

Objednejte přes internet

Abyste mohli využít služby společnosti Cargo International, tak nemusíte mít v blízkosti svého bydliště pobočku, což je velikou výhodou. Tyto služby jsou vhodné pro všechny zejména díky tomu, že lze všechno vyřídit online. Kurýr si pro Vaše balíky přijede totiž opravdu kamkoliv. Zbytečně se tedy nenamáhejte, kurýrní služba je výborná hlavně v tom, že nemusíte nic složitě zařizovat, proto toho patřičně využijte.

Užitečné nástroje

Společnost Cargo International si pro své klienty připravila mimo jiné i několik velice užitečných nástrojů, díky kterým bude balíková přeprava ještě modernější, pohodlnější a spolehlivější. Jaké nástroje to jsou a jak Vám mohou pomoci?

  • Kalkulátor zásilek – Kalkulátor využijete při vypočítávání předběžných cen, které byste zaplatili za své balíky. Tento nástroj můžete využívat zcela nezávazně a zdarma. Stačí zadat všechny potřebné údaje, tedy hmotnost balíku, jeho rozměry, přibližnou cenu, místo vyzvednutí a místo doručení.
  • Sledování zásilek – Díky sledování zásilek budete mít svůj balík neustále pod kontrolou. Stačí znát číslo objednávky, které zadáte do požadovaného okénka, a následně se Vám zobrazí údaje o zásilce, kterou jste nechávali posílat. Budete tedy vědět, jestli je už na cestě, stále čeká na centrále nebo jestli je už doručená.