Skladovací plochy na míru

Chybí Vaší firmě prostorné skladovací plochy, kam by bylo možné uskladnit zboží, než si najde svého zákazníka? Pokud ano, tak Vám může společnost Emons přinést zajímavé řešení. Tato spolehlivá logistická firma Vám totiž může zajistit optimální skladovací plochy, které Vám budou šité doslova na míru. Pomůže Vám vybrat optimální sklad, který Vám bude vyhovovat velikostí a také samozřejmě svým umístěním. Profesionálně řízené a dostatečně veliké sklady jsou základem, proto to určitě nepodceňte a dovolte odborníkům z Emons, aby Vám pomohli vybrat to nejlepší

emons

Obsáhlé služby

Logistika je opravdu promyšlená, všechno do sebe skvěle zapadá. Emons zkrátka ví, jak na to, ví, co je základem nejenom pro úspěšné skladování Vašeho zboží, ale také pro dopravní logistiku jako takovou. Služby jsou komplexní a zahrnují naprosto vše potřebné.

 

  • Svoz Vašeho zboží kamiony přímo do skladu
  • Skladování dle FIFO, FEFO nebo LIFO
  • Řízení dodávek, řízení produkce
  • Likvidace i navrácení zboží
  • Kontrola zásob a jejich řízení

Mějte o svém zboží přehled

Velikou výhodou je také to, že veškerá data managementu budou dostupná neustále online. To tedy znamená, že budete mít čtyři a dvacet hodin dostupné veškeré údaje, proto se můžete kdykoliv podívat na stav svých zásob a na další detaily. Budete mít zkrátka přehled, a to i přesto, že se skladem nebudete mít vůbec žádné starosti. Budete se moct informovat o zásobách zboží, o číslech šarží nebo budete moci zhodnotit průměrný stav skladu. Emons Vám dokáže zkrátka zajistit outsourcingové řešení, které bude šité na míru Vašim skladovacím potřebám. Logistika v podání této společnosti je vždycky dobrý nápad, pokud tedy uvažujete nad zajištěním skladu pro Vaše zboží, tak se neváhejte obrátit na tyto profesionály, jejichž služby v oblasti dopravní logistiky a skladování jsou na výtečné úrovni.