Kde získat spolehlivou nebankovní půjčku

Institucí, které nabízejí rychlé půjčky, se vyrojilo jako hub po dešti. Ne všechny jsou ale seriózní a mají průhledné podmínky. Pokud nemáte nárok na půjčku v bance nebo je pro vás delší čekání na peníze v dané situaci nepřípustné, může být rychlá nebankovní půjčka dobrou alternativou, ale dávejte si pozor, u koho si půjčujete a zda rozumíte všem pravidlům.

Nebankovní půjčky
Nebankovní půjčky

První půjčka zdarma?

Společnosti, které fungují už nějakou dobu, jsou většinou dobrou volbou, i když úrok není tak nízký, jako v bance. V některých situacích si ale nemůžeme moc vymýšlet a jsme rádi, že nám někdo půjčí. Osvědčené nebankovní půjčky poskytuje společnost ReRum. Obrovskou výhodou je, že první půjčku do 5 000 Kč získáte zcela zdarma a nebudete muset platit poplatek ani žádný úrok, pokud dodržíte stanovené podmínky.

Nespoléhejte na možnost odložení splátky

U ReRum si můžete půjčit až 15 000 Kč a splatnost si nastavit podle svých možností, maximálně na 30 dní. Jsou zde možnosti prodloužení půjčky, a to dokonce několikrát, ale na to je dobré příliš nespoléhat, protože vás to bude stát další peníze navíc. V případě nečekané situace je ale varianta odložení splátky určitým východiskem.

Jednoduché podání žádosti

Jak celý proces vlastně probíhá? Nemusíte chodit na žádnou pobočku, vše vyřídíte přes internet.  I proto jsou nebankovní půjčky online tak populární. Celý proces trvá jen pár minut, začíná registrací a vyplněním osobních údajů, pokračuje určením výše půjčky a doby splatnosti, končí odesláním formuláře. Na schválení žádosti nebudete čekat dlouho, většinou je vyřízena během pár minut.

Peníze téměř ihned na účtu

Obrovskou výhodou nebankovních půjček bez doložení příjmů je jejich briskní vyřízení. Od odeslání žádosti uběhne jen chvíle do její schválení a poté jsou většinou ihned peníze posílány na uvedený bankovní účet. Pokud máte některou z bank, se kterou společnost spolupracuje, můžete je mít třeba za 15 minut k dispozici.