Kde vezme podnikatel peníze?

Pokud se soukromému podnikání vede dobře, živí toto svého majitele i všechny lidi, kteří se na něm nějakým způsobem podílejí. Ale když se dařit přestává, zůstane na to podnikatel nejednou sám. A musí se postarat, aby bylo co do firmy investovat a tato se znovu postavila na nohy.

Mohlo by se zdát, že je to hračka, ale to je skutečně jenom zdání. Protože peněz bývá v takovém případě zapotřebí často více, než si dotyčný podnikatel může dovolit vydat ze svého, a vzít si nějakou půjčku také nebývá často nic jednoduchého.

Vezměte si přece jenom ty nejznámější důvody, kvůli kterým jsou žadatelé o nejrůznější typy půjček nejednou zbaveni veškerých nadějí na úspěch:

  1. Nevalné daňové přiznání.
  2. Nízké příjmy.
  3. Záznamy v bankovních a nebankovních registrech dlužníků.
  4. Další nesplacené půjčky a jiné dluhy.
  5. Exekuce.

Kdo má tyto nebo i jiné nedostatky, se zlou se v bankách potáže. Jenže když mu nepůjčí, jak se má problémů zbavit?

Řešení tu je

Stačí se obrátit na nebankovní sektor, jenž nabízí právě takto zoufalým lidem (i když logicky nejenom těm) nebankovní hypotéky bez registru. Tento typ úvěru je totiž přesně tím, co pomůže všem, kdo mají někde jinde smůlu. Žádné přehnané zkoumání žadatelovy solventnosti, žádné drahoty nebo přemrštěné požadavky, jimž nelze dostát. Tady stačí dát do zástavy nemovitost a vše ostatní je pak víceméně formalitou.

Aniž by bylo třeba platit cokoliv předem, dostane tu člověk velice rychle 50 až 70 % z ceny dotyčné nemovitosti, jež může investovat do čehokoliv, co souvisí s podnikáním. Úroky jsou tu příznivé, doba splácení i výše splátek též, nehrozí tu žádné zákeřnosti ukryté v komplikované smlouvě ani nějaké jiné zbytečné papírování. Zažádá se tu zkrátka vyplněním formuláře na webu nebankovní společnosti, e-mailem se zašle pár snímků oné nemovitosti k ocenění a o vše ostatní už se postarají poskytovatelé.

A podnikatel může mít zase po starostech.