Kde se ubytovat v blízkosti Karlštejna?

Chystáte se strávit víkend prohlížením památek? Chcete si oddychnout od stresu v Praze a hledáte příjemné a klidné ubytování? Vše potřebné vám poskytne hotel Karlštejn. Nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích.

Ubytování u Karlštejna vám nabídne hotel Mlýn Karlštejn, jež je postaven na břehu řeky Berounky. Malebné prostředí přímo vybízí k romantickému víkendu ve dvou nebo k pořádání svatebních oslav. Ubytovat se můžete v příjemných a světlých pokojích. V nabídce jsou dvou a třílůžkové, pokoj pro něj či pokoj pro ni, nadstandardní svatební apartmá. Pokoje prošly v roce 2015 renovací, ve všech je moderní nábytek a připojení na wi-fi.

in-in-cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Dalším důvodem, proč se ubytovat právě zde je rybí restaurace Karlštejn. Je možné zde pořádat také rauty na zahradě s grilováním. Pro hosty je k dispozici party stan na ostrůvku, který je součástí hotelového areálu. Ochutnat můžete nové menu. Kuchaři připravují jídelníček v závislosti na ročním období. Hosté tak mohli ochutnat například Tapas.

Hledáte-li ubytování, které není příliš vzdáleno od Prahy, a přesto se můžete těšit z nádherné přírody, hotel Mlýn Karlštejn je skvělou volbou. Leží 25 km od centra Prahy a 15 km od letiště. Nad hotelem se majestátně tyčí hrad Karlštejn, který dává celému městysi nádech historie a romantiky. Můžete si vybrat z mnoha balíčků a strávit zde Silvestr, Valentýna nebo relaxační víkend. Vyberte si podle svého vkusu, nálady či příležitosti, ke které chcete pobyt zakoupit. Romantický víkend je skvělým dárkem k výročí.

in-in-cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Chcete-li uspořádat teambuilding, školení či velkolepou rodinnou oslavu, zkuste hotel Karlštejn, jehož zaměstnanci vám pomohou s organizací. Připraví pro vás příjemný pobyt včetně cateringových služeb či grilování na terase.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

Kompetence

StyleMag.cz