Hledáte šetrnou automyčku?

Máte rádi čistý vůz? Aby se vaše auto pěkně blýskalo, musíte jej pravidelně umývat, a to buďto doma, nebo v myčce.  Ta bývá většinou součástí benzinových stanic a kvalita se velmi různí. Některá zařízení jsou šetrnější, jiná zase poměrně hodně škodí laku. Možná se i vám už někdy stalo, že po opuštění aumyčky nebyl vůz dostatečně čistý, lak se poškrábal, natekla voda do interiéru, zlomila se vám anténa, kterou jste zapomněli zasunout… výsledek zkrátka nebyl podle vašich představ.

Ruční šetrnější automyčka

Nechcete-li si auto umývat sami a nemáte ani kde, jsou kromě automatizovaných myček variantou myčky ruční. V nich si vůz myjete sami nebo vám jej umyjí pracovníci myčky. Cena se pak samozřejmě značně liší. Ruční mytí je k autu šetrnější, ale výsledek záleží hodně na pečlivosti provedení. Hledáte kvalitní ruční myčku, kde se o vaše auto postarají jako o vlastní a nebudete si jej muset drhnout sami? Navštivte Automyčku Express, a zatímco bude o vaše auto postaráno, zajděte si třeba na nákupy či do restaurace.

Automyčka Express
Automyčka Express

Myčka 12 hodin denně

Automyčka Express se nachází v mnoha velkých nákupních centrech, což je umístění vskutku strategické. V čem je tak speciální? Myje šetrně, pečlivě, ekologicky, o vůz se postará ve vaší nepřítomnosti a je cenově přijatelná. A co je rovněž skvělé, funguje 12 hodin denně!

Mnoho variant mycích programů

Jde o certifikovanou firmu, která auta ošetřuje individuálně podle přání zákazníka a snaží se přizpůsobit i těm nejnáročnějším. Chcete pouze umýt auto od prachu a špíny, nebo navíc vyčistit interiér, nanést ochrannou vrstvu či dokonce opravit karoserii? Programy se pohybují časově od necelé půlhodiny po 24 hodin. Celodenní péče vaše auto znatelně omladí.

Ekologický provoz

Provoz poboček Automyčky Express je co nejvíce ekologický, využívají se šetrné prostředky, společnost dokonce provozuje i vlastní čistírny odpadních vod na moderním principu! Pobočky najdeme ve větších městech, převážně v rámci nákupních center.

 

 

2 Comments on “Hledáte šetrnou automyčku?”

Comments are closed.