Jaký vybrat dárek pro novomanžele?

Chystáte se v nejbližších dnech na svatbu a rádi byste novomanžele potěšili originálním svatebním dárkem? Pryč jsou doby, kdy si novomanželé jako svatební dar přáli vybavení do domácnosti. Dnes spolu před sňatkem řada párů již nějakou dobu žije a domácnost mají tudíž vybavenou. Naopak mnohem více novomanželé ocení přispění na svatební cestu. Chcete-li být originální, pak je můžete mile překvapit voucherem na nevšední zážitky.

Darujte jako svatební dar romantický pobyt pro dva

Bohatou inspiraci tohoto typu poskytuje internetový portál Firmy na zážitky. Najdete zde www.firmanazazitky.cz/zazitkove-pobyty/ tipy na luxusní ubytování na zámcích i možnost strávit noc v romantickém prostředí přírody. Mnohé zážitky doprovází lákavé pozvání do wellness i možnost nechat se obsloužit připraveným menu vyhlášených šéfkuchařů. Netradiční zážitky si mohou novomanželé odnést také z lázeňského pobytu pro dvav pivní kůře nebo třeba z plavby na plachetnici s přespáním.

Nepřehlédněte ani lákavou nabídku wellness pobytů pro dva

Taktéž wellness pobyty pro dva jsou doprovázené nejrůznějšími službami. Jedinečnou příležitost k odpočinku nabízí pobyt ve vířivce, bazénu či během masáže. Milovníci přírody si na své přijdou například během pohodového víkendu na Šumavě. Útulně zařízený pokoj ve stylovém horském malém hotelu poskytne veškeré komfortní služby k tomu, aby se návštěvníci cítili stejně pohodlně jako doma. Hotel leží uprostřed malebné přírody a není odtud daleko ani na prohlídku nejrůznějších historických památek. Nedaleko ubytování najdete také pestré možnosti ke sportovnímu a kulturnímu vyžití. Ať už novomanželé přijedou na Šumavu v jakémkoliv ročním období, vždy budou odjíždět nadšeni.