Matrace 140×200 zachránila mé zdraví

Již od dětství mám problémy s páteří. Navštěvuji tak každý rok svého specialistu, který mi pomáhá alespoň částečně mé problémy utlumit. Loňské léto jsem ho ovšem musela navštívit chtě nechtě již v polovině roku a to z toho důvodu, že mě úmorně trápila bolest zad a celé krční páteře. Bolest navíc vystřelovala do plotýnek, což rozhodně nikomu nepřeji zažít. Na otázku mého doktora, který se mě zeptal, jak je možné, že se můj stav tak rapidně zhoršil, jsem odpověděla, že nemám tušení. Zeptal se mě tedy, na jaké ležím matraci a já mu odvětila, že má matrace sice není zrovna nová, ale mně vyhovuje, jelikož jí mám celých deset let. Oči, které dal, posléze v sloup pro mě znamenali signál, že se jí mám, co možná nejdříve zbavit a tak jsem tak učinila. Dnes mám již po problémech a dokonce se můj zdravotní stav rapidně lepší.

Matrace 160×200 nahradila mou letitou společnici

Nová matrace 160×200 cm na sebe nenechala dlouhou čekat. Pořídila jsem si jí ještě tentýž týden a nahradila jsem jí tak svou letitou společnici, která si již zasloužila obměnu to bez diskuze. Musela jsem také uznat, že můj manžel měl pravdu v tom, když mi před třemi lety říkal, že by bylo dobré pořídit nové matrace a to nejen do naší ložnice, ale i do pokojen mé dcery. Nesouhlasila jsem, jelikož jsem nechtěla vyhazovat něco, co bylo dle mého názoru stále funkční. Dnes si bohužel musím sypat popel na hlavu a uznat, že měl muž vskutku pravdu a investice do nových matrací by již tenkrát rozhodně nebyla na škodu.

Matrace 180×200 potěšila i mou dceru

Matrace 180×200 mile potěšila i mou dceru, která spala na stejně staré matraci jako já a můj muž. Je mi smutno z toho, že jsem jí jako matka takto dlouhou dobu nechala ležet na něčem takovém. Nyní jí ale roky strávené na nekvalitní matraci vrátím a věřím, že ještě není pozdě. Dostala totiž matraci z paměťové pěny, vybavenou aloe vera, antibakteriální, pratelnou a dokonale kopírující anatomii