Ájurvédská masáž jako cesta k psychické pohodě

Cítíte se poslední dobou přetažená a jakoby bez nálady? Pravděpodobně je na čase nechat za sebou veškeré každodenní starosti a pracovní povinnosti a udělat si chvíli jen sama na sebe. Účinnou cestou, jak se dostat zpět do kondice, je bezpochyby také pravidelné navštěvování ájurvédské masáže.

Díky ájurvédské masáži opět brzy v dobré kondici

Ájurvédská masáž se používá jako hluboce relaxační a energetizující procedura, která v sobě zároveň skrývá jedinečný zážitek. Ájurvédskou masáž můžete v odborné literatuře najít také pod pojmem abhyanga a je považována za jednu ze součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizující programu nesoucí pojmenování „pančkarma“. Masérka při této masáži masíruje tělo rytmicky za pomocí velkého množství teplého herbálního oleje. Díky tomuto postupu jsou z těla odstraněny nejrůznější škodlivé látky. Současně dochází k odbourání bloků v celém lidském organismu. Do těla je vpravována postupně pozitivní energie, síla a vitalita. Pravidelnými ájurvédskými masážemi můžete zabránit bolestem hlavy, nespavosti, neurotickým projevům, únavě apod. Účinky ájurvédské masáže byly prokázány již starodávnými indickými léčiteli.

Jaké další služby nabízí Centrum trvalého zdraví Cordeus?

Ájurvédskou masáž se doporučuje kombinovat s prvky moderní fyzioterapie. Trápí-li Vás již delší dobu bolesti krční páteře či zad, rozhodně neodkládejte návštěvu fyzioterapie Praha 6 na pozdější dobu. Můžete si tak nechtěně způsobit velké zdravotní komplikace. Centrum trvalého zdraví Cordeus se však nezaměřuje pouze na poskytování služeb v oblasti masáži, ale také sem můžete přijít za účelem detoxikace a očisty Vašeho organismu. Bližší informace o jednotlivých programech najdete zde www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/. Právě díky správně sestavenému jídelníčku společně s pravidelným pohybem můžete dosáhnout vytoužené postavy, aniž byste musela držet drastickou dietu.