In zážitky pro Vaše volné chvíle

Nemůžete se dočkat, až roztaje poslední sníh a louky budou znovu po roce obsypány květinami? Ačkoliv zima přináší pestré možnosti k volnočasovým aktivitám, mnohé adrenalinové zážitky v tomto ročním období musí zůstat stranou. To platí také pro luxusní jízdu ve Ferrari 488 Spider.

Co Vás čeká během jízdy ve Ferrari?

Již při vyslovení slova Ferrari Vám přeběhne mráz po zádech a říkáte si, kéž bych se tak mohl projet v tomto moderním luxusně zařízeném sportovním voze. Jízda ve Ferrari 488 Spider se stane unikátním zážitkem pro všechny, kteří milují adrenalin, chvíle napětí a možnost řídit silné vozy. Sportovní vůz Ferrari je považován za jeden z nejrychlejších kabrioletů světa, není divu, vždyť z nulové rychlosti umí bez jakýchkoliv potíží zrychlit za pouhé tři vteřiny na stovku. Ferrari Vás okouzlí svým jedinečným designem i jízdními vlastnostmi. Termín jízdy si můžete po koupení poukázky zde www.firmanazazitky.cz/jizda-ve-ferrari-488-spider zvolit kdykoliv během dubna až října.

Jedinečný zážitek během jízdy Hummerem

Další příležitost k dech beroucím zážitkům poskytuje také divoká jízda Hummerem. Legendární terénní vůz Hummer byl poprvé použit americkou armádou během bojů v Perském zálivu. Dnes se v tomto voze může projet kdokoliv, kdo na to má odvahu. Díky Firmě na zážitky můžete být právě Vy tím, kdo bude řídit Hummer H2. Na speciálně upraveném povrchu prověříte sílu tohoto bojového vozidla. To však rozhodně není vše. Pokračovat budete na korbě vojenské H1. Tento typ vojenského vozu Vám ukáže svou opravdovou tvář a představí mimořádné jízdní vlastnosti při překonávání složitého terénu. Udělejte si čas na opravdové zážitky a prožijte to, po čem již dlouhou dobu toužíte.